Zobuď sa produktívny – MODUL 3

Vitajte v MODULE 3.

V predchádzajúcich dvoch moduloch sme spravili kus práce.

Vytvorili ste si váš rituál osobného úspechu…a potom ste začali študovať vaše najvyššie hodnoty a zistili ste, ako výrazne ovplyvňujú váš život. Popri ste sa mali možnosť naučiť o pravidlách a aké dôležité je vytvoriť si ich a ujasnili ste si, aké sú aktivity, ktoré majú pre vás celoživotnú a vysokú hodnotu a pomocou 50-50-25 riešenia ste na nich začali pracovať.

MODUL 1 si môžete ešte raz zopakovať TU.

MODUL 2 si môžete ešte raz zopakovať TU.

Ako som povedal…kus práce.

Ale to ešte stále nie je všetko. Ani zďaleka.

V treťom module budeme pokračovať v štúdiu najvyšších hodnôt a konkrétne sa zameriame na to, ako ich môžete využiť vo vašom podnikaní, ako ich môžete využiť pri práci s druhými ľuďmi a v podstate celý tento modul bude viac orientovaný a biznis a prácu.

Naučíte sa, ako napojiť aktivity, ktoré nemáte radi, na vaše najvyššie hodnoty, aby ste ich robili automaticky…

A ako si do svojho tímu vyberať ľudí, aby to boli Teória X ľudia – takí, ktorých nemusíte do ničoho stále motivovať. Robia to sami od seba a sú inšpirovaní tým, čo robia. Alebo ak nemáte nikoho pod sebou, ako spraviť super produktívnym seba. Rýchlo a ľahko.

Ale už prezrádzam až príliš….

Takže prvé videá sú zamerané na vaše najvyššie hodnoty a ich využite vo vašom živote a vo vašom podnikaní alebo práci a tretie video vám pomôže ujasniť si, čo sú tie veci, ktoré neznášate robiť, do ktorých sa musíte nútiť, ale viete, že ich treba robiť – prinášajú vám vysokú hodnotu a vďaka tomu budete vedieť, ktoré konkrétne aktivity treba napojiť na vaše najvyššie hodnoty.

Bez ďalších zbytočných rečí…pustite sa do toho a prajem príjemné pozeranie.

A pamätajte si pri pozeraní na „miliónovú otázku“: Ako to môžem využiť?

Vaše najvyššie hodnoty 2

Stiahnite si audioverziu tohto tréningového videu TU (Kliknite pravým tlačítko vašej myši a zvoľte „Uložiť ako“ alebo „Uložiť súbor ako“)

Cvičenia MODUL 3

Stiahnite si audioverziu tohto tréningového videu TU (Kliknite pravým tlačítko vašej myši a zvoľte „Uložiť ako“ alebo „Uložiť súbor ako“)

Pozrite si toto video ešte raz a spravte si váš LOVE/HATE ZOZNAM

Stiahnite si audioverziu tohto tréningového videu TU. (Kliknite pravým tlačítko vašej myši a zvoľte „Uložiť ako“ alebo „Uložiť súbor ako“)

Stiahnite si formulár pre LOVE/HATE ZOZNAM TU.