90 minútová online prednáška prezentovaná Bernardom Koprnom

Zaneprázdnená myseľ

Zaneprázdnená myseľ

Keď za mnou prichádzajú klienti, takmer každý z nich má zaneprázdnenú myseľ. Ich myseľ pracuje na plné obrátky. Tisíce myšlienok o rôznych veciach. Aj keď sa to môže zdať ako výhoda, nie je to tak.

Prehnane aktívna myseľ je dnes vážnym problémom pre mentálne zdravie. Môže viesť k zvýšenému stresu, únave, nervozite a rôznym ďalším nechceným veciam. Je náročné sa posúvať dopredu. Navyše ovplyvňuje váš výkon v práci, ale aj vzťahy s rodinou.

Keď však majú ľudia zrelaxovanú myseľ, je oveľa menej pravdepodobné, že sa budú cítiť preťažení, vystresovaní alebo že budú robiť chyby.

Cítia sa viac v spojení so životom. S ľahkosťou zlepšujú rôzne oblasti svojho života.

Presne o tom je táto prednáška.

Pozrieme sa na to:

  • Ako spomaliť zaneprázdnenú myseľ.
  • Čo je zdrojom zrelaxovanej mysle.
  • Konkrétne aktivity, ktoré posilnia vaše mentálne zdravie.
  • Ako si zvyknúť na pokojné, bystré a usporiadané myslenie.
Registrujte sa teraz

Dátum: 13.01. o 19:00

Online cez Zoom, dĺžka cca 90 minút.

Po zakúpení vašej vstupenky získate odkaz, pomocou ktorého sa môžete na online prednášku pripojiť. Ak sa prednášky nemôžete zúčastniť v danom čase, z prednášky bude k dispozícií záznam. Ten si budete môcť pozrieť po skončení prednášky.

Bernard Koprna

S viac ako 10-ročnými skúsenosťami v oblasti dosahovania výsledkov a psychológie vás bude Bernard Koprna viesť touto prednáškou. Bernard je podnikateľ, autor a rečník a vďaka praktickým skúsenostiam so stovkami klientov vám odhalí, ako spomaliť svoju myseľ a otvoriť sa príležitostiam,  ktoré vďaka tomu prichádzajú. Môžete sa tešiť na prednášku nabitú konkrétnymi príkladmi, overenou praxou a nemennými pravidlami našej mysle.

Keďže sa chcem uistiť, že z prednášky dostanete maximum, kapacita účastníkov je obmedzená na iba 20 miest. Preto konajte teraz. Rezervujte si svoje miesto na online prednáške:

Zaneprázdnená myseľ

Zaneprázdnená myseľ

Vstupenka:  39€  19€

100% garancia vrátenia peňazí

Ako pri väčšine mojich prednášok, aj tu platí moja 100% garancia vrátenia peňazí. Tá funguje takto: Príjdite na prednášku a celú si ju pozrite a vypočujte. Ak po skončení prednášky nebudete spokojný alebo sa vám niečo nebude páčiť, napíšte mi na info@bernardkoprna.sk a ja vám vrátim všetky vaše peniaze. Chcem, aby ste boli spokojný a preto vám dávam túto záruku. Buď dostanete skvelé užitočné informácie, alebo neplatíte. Nemáte čo stratiť. Môžete iba získať.

Rezervujte si svoje miesto na prednáške ešte dnes:

Registrujte sa teraz