„Chceli by ste sa stať vysoko plateným koučom, transformovať tisícky ľudských životov, poznať všetky OVERENÉ metódy, postupy a stratégie ako na to a zároveň si okolo toho vytvoriť životný štýl?”

Toto je jediný raz, kedy vám mimo mojich klientov, ktorí mi za moju expertízu a „know-how“ ochotne platia stovky eur, odhalím, ako sa môžete rýchlo a ľahko aj vy stať vysoko plateným koučom.

Toto môže znamenať obrovský zlom vo vašom živote a kariére, takže pozorne čítajte ďalej všetky informácie.

Milý priateľ,

To, čo sa vám práve chystám prezentovať, nie je iba ďalšia „obyčajná ponuka“. Nie je to iba nejaká ďalšia vec, ktorá vás „možno“ niekam posunie…alebo sa „možno“ naučíte niečo nové.

Práve sa vám chystám ponúknuť všetky moje doteraz prísne strážené stratégie a metódy, ktoré môžete začať okamžite používať, aby ste sa stali vysoko plateným koučom.

Ak vás inšpiruje pomáhanie druhým a cítite, že je to vaše poslanie, tak potom toto bude ten najdôležitejší list, aký ste kedy čítali.

Kouč, lektor, rečník, podnikateľ. Jeden z top koučov na Slovensku. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu. Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí. Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu. V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života. .

Moje meno je Bernard Koprna, som top kouč osobného rozvoja a motivačný rečník.

Za posledných 9 rokov som pracoval s tisíckami mužov a žien.

Pracujem s nimi osobne – jeden-na-jedného, ale tiež aj pomocou prednášok a programov, ktoré som za tie roky vytvoril a ktorými si prešli tisíce študentov.

Učil som sa priamo od tých najlepších…Tony Robbins, Dr. Demartini, Tad James.

Cestoval som do Ameriky, Číny a Austrálie, aby som objavil, ako čo najlepšie transformovať ľudské životy a postupne som sa vypracoval na jedného z top koučov na Slovensku.

Teraz som sa rozhodol, že „vyložím karty na stôl“ a naučím vás, ako sa môžete aj VY stať vysoko plateným koučom a ako môžete rýchlo a ľahko meniť a zlepšovať ľudské životy.

5.10. 2019, v sobotu, v Piešťanoch sa bude pre iba malú skupinu 20 ľudí konať jednodňový POKROČILÝ seminár, ktorý som nazval „Vysoko platený kouč“.

Tento seminár som pod názvom “Úspešný kouč” robil už desaťkrát a po pravde…neplánoval som ho robiť znova, ale kvôli obrovskému záujmu som sa ho rozhodol zorganizovať ešte raz a možno už poslednýkrát…a dal som mu nové meno.

Na tomto seminári sa s vami podelím o všetko, čo som sa za posledných 9 rokov koučovania naučil (je toho naozaj veľa)…aby ste to tak mohli aj vy využiť na pomáhanie druhým a aby ste mohli rýchlo začať zlepšovať ľudské životy.

Tu je iba malá ochutnávka z toho, čo všetko sa naučíte na tomto pokročilom seminári:

 • Ako potrebujete rozmýšľať, ak sa chcete stať vysoko plateným koučom a ako ku koučingu musíte pristupovať, aby ste dosiahli najlepšie výsledky. (Toto je dôležité.)
 • 15 zázračných cvičení, ktoré využívam pri koučingu a ktorými dokážete zmeniť akúkoľvek oblasť života. (S týmito cvičeniami budete vždy presne vedieť, ako druhým pomôcť.)
 • Naučíte sa zbaviť ľudí akýchkoľvek negatívnych emócií ako strach, pocit viny, pocit krivdy, hnev, smútok a ako ich priviesť k pocitu naplnenia.
 • Ako dosiahnuť, aby vás ľudia už pred samotným koučingom vnímali ako experta a autoritu a počúvali všetkému, čo im poviete. (Nie je to viac certifikátov a titulov!)
 • Rôzne štýly koučovania a ktorý sedí najlepšie vám (Vyberte si zlý štýl koučovania a budete sa zbytočne trápiť.)
 • Ako docieliť, aby ste VY nemuseli naháňať nových klientov, ale aby oni za vami prichádzali doslova magneticky.
 • Ako si pred každým sedením vybudovať postoj istoty, sebavedomia a kontroly, aby ste tak klientom dokázali priniesť tie najlepšie výsledky.
 • Čo MUSÍTE spraviť ešte skôr, ako sa s klientom vôbec začnete rozprávať. (Toto môže znamenať rozdiel medzi úspechom a zlyhaním.)
 • Ako si rýchlo a ľahko nájsť toľko klientov, koľkým dokážete pomôcť a ako si ich udržať dlhodobo.
 • Jednoduchý koncept, vďaka ktorému ľuďom vždy prinesiete úžasné výsledky. (Vďaka tomuto vás budú zbožňovať, stále sa k vám vracať a odporúčať vás známym.)
 • Jedna vec, ktorá oddeľuje top 1% koučov od tých ostatných. (Musíte ju mať, ak chcete byť vysoko plateným koučom.)
 • Ako zbaviť ľudí akýchkoľvek blokov, neistoty, nízkeho sebavedomia, aby im nič nebránilo dosiahnuť ich ciele.
 • Ako s klientami komunikovať a ako sa s nimi okamžite spojiť na veľmi hlbokej úrovni (Toto vám pomôže získať si ich dôveru a budú otvorení koučovaniu).
 • 5 „smrteľných“ pascí, do ktorých koučovia pri koučingu často spadnú a doslova to zruinuje ich kariéru.
 • A ešte oveľa, oveľa viac.

A dostanete tiež VŠETKY formuláre, VŠETKY predlohy a VŠETKY materiály, ktoré pri koučingu v súčasnosti používam, aby ste ich mohli zobrať a využiť…

To tiež zahŕňa materiály, ktoré som si priniesol z niekoľkomesačných kurzov z Austrálie a z Ameriky, ktoré na Slovensku NIKTO iný nemá.

A toto všetko na váš čaká:

8 hodinový seminár – Bude to zábava. Bude tam množstvo nových informácií, o ktorých ste ešte nepočuli…budú tam cvičenia.

Budeme robiť modelové situácie…a postupne vám odhalím každý jeden trik, každé jedno tajomstvo a každú jednu OVERENÚ techniku, ktorú som sa počas 9 rokov koučovania naučil.

K tomu tiež dostanete pracovný manuál, ktorý obsahuje všetky moje materiály, aby ste v tom mali prehľad, mohli si robiť poznámky a skúšať tie cvičenia na iných.

Tento pracovný manuál nie sú iba narýchlo dohromady „zbúchané“ stránky…je to interaktívny návod, ktorý vám všetko rozloží na akčné praktické kroky, aby ste všetko mohli čo najrýchlejšie aplikovať.

2 hodiny navyše otázky a odpovede – Po každom bloku (približne 1 a pol hodiny) sa ma budete mať možnosť spýtať akékoľvek otázky.

Ja som si väčšinou koučingových situácií už prešiel, takže vám dokážem ušetriť roky „skúšania a zlyhávania“ a viem vás nasmerovať tým správnym smerom.

Ó a samozrejme sa vám budem počas seminára tiež často venovať aj individuálne.

Pre vás to znamená, že na konci tohto seminára budete mať všetko, čo potrebujete, aby ste sa stali koučom resp. aby ste mohli pomôcť komukoľvek a vedeli zmeniť akýkoľvek ľudský život. Akýkoľvek.

Okej.

Zastavme sa teraz na chvíľu.

Ja som vám tu povedal všetko o tom, čo vás naučím a čo odo mňa dostanete a úplne som zabudol spomenúť, prečo by ste sa vlastne mali chcieť stať koučom…

Ja osobne verím, že ešte nikdy nebolo lepšie obdobie, aby sa človek stal koučom a začal zlepšovať ľudské životy.

Tak za prvé…Existuje tu OBROVSKÁ PRÍLEŽITOSŤ.

Viete, za posledných pár rokov nastala OBROVSKÁ zmena v tom ako ľudia vnímajú samých seba….zmena, ktorá môže znamenať obrovskú príležitosť pre vás…teda ak viete, ako ju využiť.

Čoraz viac a viac ľudí si totižto začína uvedomovať, že reálne môžu zmeniť svoj život, „nemusia hrať iba s kartami, ktoré dostali“ a MÔŽU dosiahnuť svoje sny a svoje ciele.

A hľadajú ľudí, ktorí im s tým vedia pomôcť.

Ďalšia obrovská príležitosť vzniká u ľudí, ktorí majú čoraz viac osobných problémov a začínajú si tiež uvedomovať, že tam vonku existujú ľudia, ktorí majú na ich problémy riešenie.

Už dávno nežijeme v dobe, kedy si ľudia nechávali svoje osobné problémy pre seba a „dusili to v sebe“.

Dnes ľudia chcú tieto problémy riešiť, chcú ich riešiť rýchlo a sú ochotní zaplatiť si za to veľké peniaze.

Podľa medzinárodnej spoločnosti Marketdata Enterprises, Inc. v roku 2016 ľudia celosvetovo za koučing zaplatili 1,2 miliardy (áno- miliardy) eur a štatistiky predpovedajú, že v roku 2019 to bude o 100% viac!

Tisícky ľudí denne hľadajú cez Google riešenia na zbavenie sa strachu, zvýšenie sebavedomia, získanie väčšej istoty alebo šťastnejší a naplnenejší život.

Inými slovami…tam vonku čakajú desaťtisíce ľudí, ktorí potrebujú pomoc a zúfalo hľadajú niekoho, kto by im pomohol vyriešiť ich osobné problémy a rozvíjať sa.

A je ich tam dostatočne veľa pre všetkých.

Ak vás inšpiruje pomáhanie druhým a ak sa chcete stať koučom, tu sú „3 VEĽKÉ VÝHODY“, ktoré zažijete OKAMŽITE:

 1. Stabilný, pravidelný príjem.

Áno. Moji klienti mi platia mesačne.

To znamená, že sa nemusím stále naháňať za novými klientami.

Nemusím stále vymýšľať nové veci, aby som si udržal príjem. A nemám ani pocit, že pracujem ako osol a nič z toho nemám…pocit, ktorý možno teraz cítite vy.

O tieto veci sa nemusím báť, pretože moji klienti mi platia mesačne. A zostávajú so mnou dlhodobo a nepotrebujem ich veľa.

Takže ak sa vám takýto scenár páči, čítajte ďalej pozorne, pretože vám ukážem, ako na to.

 1. Moje „pracovné hodiny“ znamenajú tri hodiny denne.

Toto je naozaj „práca na polovičný úväzok“ a ak si chcem zobrať týždeň voľno a nechcem pracovať ani tie tri hodiny, žiadny problém.

S mojimi klientmi sa dohodnem dopredu. Existuje tu úžasné množstvo flexibility…teda samozrejme ak viete, ako na to.

A to nakoniec vedie ku ČASOVEJ SLOBODE A MENTÁLNEJ SLOBODE.

Nemáte starosti. Nemáte stres. Nemáte problémy. A ešte aj zlepšujete životy druhých…a to vedie ku tretej výhode…

 1. Šťastní klienti.

Keďže pracujete priamo s klientami a vy im pomáhate a robíte veci spoločne, výsledky, ktoré chcú, dosiahnu oveľa rýchlejšie, ako by ich dostali, ak by si iba prečítali knihu alebo nejaký návod.

A to je dôvod, prečo sú veľmi šťastní…dostávajú rýchle výsledky.

A pretože dostávajú výsledky a sú veľmi šťastní, chcú s vami spolupracovať dlhodobo. A kvôli tomuto faktu nepotrebujete veľa klientov.

A vy sa cítite tiež šťastný a naplnený, pretože pomáhate zlepšovať ľudské životy a na vlastné oči vidíte výsledky vašej práce.

Predstavte si, aké by to bolo, ak by ste sa aj vy stali vysoko plateným koučom a zlepšovali by ste každý deň ľudské životy?

Len si to predstavte…

Zamyslite sa nad tým, ako môžete ovplyvniť budúcnosť iných, keď im budete schopný ukázať iný smer, iný pohľad na svet a oni vďaka tomu dosiahnu svoje ciele…

…aký pocit naplnenia a šťastia budete cítiť, keď za vami príde váš prvý klient a z celého srdca vám poďakuje, že ste mu zmenili život. A bude vás odporúčať svojim známym.

Pocit slobody a kontroly, že viete presne čo robiť, v akejkoľvek situácii a máte nástroje a vedomosti, aby ste zlepšili akýkoľvek ľudský život…

A čo tak vytvoriť si okolo toho životný štýl…zlepšovať životy druhým, robiť to, čo zbožňujete robiť a dostávať za to zaplatené…takže sa nemusíte báť o peniaze alebo vašu budúcnosť.

Presne to budete vedieť a cítiť po tomto seminári.

„Ale ja nie som kvalifikovaná/ý“

VAROVANIE: Vaša najväčšia prekážka, aby ste sa stali vysoko plateným vyhľadávaným koučom a začali pomáhať druhým, je celá tá mylná predstava, že nemáte žiadne vedomosti, ktoré by ste ponúkli – za ktoré by vám boli ľudia ochotní zaplatiť…že to nie ste kvalifikovaný robiť.

Väčšina ľudí hrozne, výrazne podhodnotí svoju hodnotu, svoje zručnosti a dôležitosť skúseností a vedomostí, ktoré vo svojom živote nazbierali.

Na tomto seminári dostanete všetko, čo potrebujete – nástroje, stratégie a techniky, aby ste dokázali druhým ľuďom pomôcť, s istotou a sebavedomím.

A pamätajte si: Ani jeden váš klient sa ráno nezobúdza s tým, že myslí na vás. Klienti…na rovinu…myslia hlavne na seba a jediná vec, o ktorú sa zaujímajú je, či im dokážete pomôcť a priniesť želané výsledky.

Priniesť výsledky… to je jediná kvalifikácia, ktorú potrebujete a na tomto seminári vám ukážem množstvo spôsobov, ako klientom výsledky zaručene priniesť.

Taktiež si prosím pamätajte môj obľúbený citát od copywritera Johna Francisa Tigheta:

„V zemi slepých, jednooký je kráľ.“

Nemusíte byť pán alebo pani „Všade bola, všetko videla“, aby ste mohli byť vysoko plateným koučom.

Na začiatok musíte vedieť iba veci, ktoré vaši klienti nevedia. Alebo im pomôcť aplikovať veci, ktoré vedia, ale nerobia. Alebo poskytnúť troška motivácie…

Alebo veľmi často ľuďom stačí iba váš názor…koučovia a konzultanti poznajú tento princíp ako „Iný pohľad na vec“.

Nemusíte vedieť nič o konkrétnej oblasti a stačí vám iba vypočuť si tohto človeka a jeho situáciu a okamžite vám bude jasné, čo ten človek potrebuje spraviť.

Tento človek je so sebou- žije so sebou celý čas a tak sa nedokáže pozrieť na svoj život rovnakými objektívnymi očami, akými to dokážete vy.

Váš „iný pohľad na vec“ má obrovskú hodnotu nezáležiac na tom, aké špeciálne vedomosti alebo expertízu budete mať. (Poznám jedného mladého človeka, ktorý pracuje pre marketingové firmy a ktorý si takto zarába tisíce eur mesačne – „iný pohľad na vec“ je skutočne mocná vec a už teraz ju máte.)

A v koučingu je množstvo hodnoty pre klienta doručenej pomocou pýtania sa otázok namiesto dávania odpovedí. Toto je založené na Sokratovej učebnej metóde, pomenovanej po filozofovi Sokratesovi.

A tie správne otázky, ktoré by ste sa mali pýtať, aby ste ľuďom priniesli výsledky, vám na tomto seminári dám tiež.

Bernard, naozaj je možné naučiť sa všetko potrebné o koučingu za iba jeden deň?

Chápem, že niektorí z vás teraz môžu byť skeptickí a možno si hovoríte, že nie je možné, aby ste sa za jediný deň naučili všetko, čo potrebujete.

Možno sa bojíte, že cez všetko len tak prebehneme, ale nepôjdeme do hĺbky.

Môžem vás však uistiť, že do hĺbky naozaj pôjdeme.

A môžem vás uistiť, že nebudem pred vami tajiť vôbec nič. Zoberiem vás naozaj za oponu a podelím sa s vami so všetkým, čo o koučingu viem.

A ak sa nad tým zamyslíte, tak si uvedomíte, že vy už dávno ste kouč.

My všetci sme do istej miery koučovia. Každý z nás v istom bode života radil alebo pomohol druhým…o tom je koučing.

Takže na tomto seminári sa nejdete učiť niečo, čo ste nikdy v živote nerobili.

Vy už viete, ako na to a robíte to tak, či tak.

Teraz to iba musíte dať do správnej formy, získať overené nástroje a metódy, aby ste to robili oveľa efektívnejšie a posunúť to na profesionálnejší level.

A ak ma poznáte, tak viete, že moje materiály sú veľmi praktické.

Väčšina ostatných seminárov trvá príliš dlho, pretože je tam množstvo omáčok, množstvo teórie a príliš veľa zbytočností.

Aj to je dôvod, prečo bude tento seminár niečo úplne iné, než na čo ste zvyknutí.

Ja som totižto presvedčený, že teóriu poznáme všetci. My všetci teoreticky vieme, čo treba robiť. Každý z nás má na poličke celý rad kníh, ktoré sú plné teórie.

Na tomto seminári však nájdete iba veľmi málo teórie. Bude to veľmi praktické. Budeme robiť veľa cvičení, budeme prechádzať cez množstvo praktických situácií.

Nebudeme sa zdržiavať teóriou, ktorá v reálnom svete aj tak neprežije. Budeme sa sústrediť na to, čo funguje a čo funguje v praxi.

Plus…ja som kouč. Každý deň som v tej pomyselnej prvej línii, takže VIEM, čo momentálne funguje.

Jeden deň je dostatočne dlhá doba, aby ste sa naučili všetko, čo o praktickom koučingu potrebujete vedieť.

A prezradím vám tiež, čo študujem ja, aké knihy čítam, aké kurzy som si spravil a aké vedomosti by ste mali vyhľadávať aj ďalej…ak chcete naozaj efektívne zlepšovať ľudské životy.

Tu je to, čo o seminári povedali účastníci predchádzajúcich ročníkov…

“Na seminár s Bernardom Koprnom rozhodne odporúčam prísť. Človek si tam nájde to svoje, čo potrebuje počuť, dozvie sa veľa cenných vedomostí, ktoré by inak možno musel roky zbierať a študovať, a ešte sa aj veľa nasmeje, a strávi celý deň v príjemnej spoločnosti rovnako naladených ľudí. Bernard je skvelý kouč, je profesionálny, ochotný, tolerantný a priateľský. Hodnota tohto semináru ďaleko prevyšuje jeho cenu.” 

Martina Jarabová

“Seminár Úspešný kouč od Bernarda bol vynikajúci. Bernard dokáže jednotlivé témy podať veľmi jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom. Vďaka tomu nadobudnete pocit, že dokážete čokoľvek a nič Vám nebráni v úspechu. To najlepšie na tom je, že čokoľvek skutočne dokážete, ak začnete aj konať. Bernard Vám pomôže zbaviť sa bariér, ktoré dlhodobo so sebou nosíte a pomôže Vám pozrieť sa na veci z nadhľadu. Následne zostane len na Vás, či to všetko využijete a pustíte sa do akcie :)”

Jaroslav Sedlák, Regionálny riaditeľ predaja ASO VENDING

“Seminár “Úspešný kouč” nielen naplnil, ale aj predčil moje očakávania. Žiadne zbytočné omáčky, šlo sa rovno na vec. Bernard nám poskytol praktické cvičenia, rady a postrehy z vlastnej praxe. Ukázal nám nástroje na koučovanie nielen druhých, ale aj samých seba. Veľmi oceňujem, že nás zasvätil aj do marketingovej časti, poradil, ako sa zorientovať na trhu a vedieť predať samých seba. Keďže sama som školiteľka, viem oceniť aj jeho podanie a komunikáciu s účastníkmi školenia – potešil ma priateľský, sympatický a otvorený prístup. Som presvedčená, že tento kurz je prínosom pre každého, kto sa chce stať koučom alebo pracuje v oblasti akéhokoľvek poradenstva. Dokonca aj pre tých, ktorí neuvažujú o kariére kouča, ale cítia, že si potrebujú upratať vo svojom živote. Nástroje a informácie, ktoré na seminári dostanete sú ozaj mocné, je už potom na každom z nás, ako s nimi naloží.”

Miroslava Atanasová, Školiteľka, autorka, kariérna poradkyňa

“Bernard Koprna ma úprimne presvedčil o tom, prečo je majstrom v tom, čo robí. Kurz bol veľmi príjemný a jasný a odniesol som si z neho informácie, ktoré som zatiaľ nikde nepočul a netušil som, že koučing skrýva aj niečo takéto. Otvorilo mi to oči a zasa som viac pochopil, čo skutočne obnáša koučovanie na vyššej úrovni. Po týchto informáciach jednoducho verím, že sa stanem tým úspešným koučom, ktorý sa odlišuje od svojej konkurencie.”

Lukáš Tužinčin, šéfredaktor magazínu Svet Úspešných

“Prácu a projekty Bernarda sledujem už dlhšie obdobie. Seminár “Úspešný kouč” bol vynikajúci a splnil moje očakávania viac ako som si predstavovala. Tento seminár bol úplne iný, ako tie, ktoré som absolvovala. Všetky informácie a poznatky boli podané na profesionálnej úrovni a pritom veľmi ľudsky a zrozumiteľne. Najviac oceňujem praktické cvičenie, ktoré mi ukázalo správnu cestu “vnímania” klienta a jeho prejavu…Tento seminár nebol o poučkách, definíciách a motivačných frázach, ale o reálnych cvičeniach, ktoré mi budú nápomocné. Oslovil ma prejav Bernarda, jeho vystupovanie a vysvetľovanie situácií na základe vlastnej skúsenosti.  Veľmi si vážim, že nám Bernard odovzdal svoje poznatky aj z oblasti marketingu pri práci kouča. Myslím si, že tento seminár je pre ľudí, ktorí chcú osobne rásť a zároveň pomáhať samým sebe ako aj sprevádzať iných pri odhaľovaní ich vlastného potenciálu.”

Mgr. Mária Mellenová, Finančný konzultant AlfaLife

“Každý, kto ma zámer stať sa koučom osobného rozvoja, by sa rozhodne mal zúčastniť na tomto seminári. Dostane na ňom kopu cenných informácií a rád od skúseného kouča. A nemusí si tie informácie zháňať nikde, lebo tu ich dostáva ako na podnose. Cena je taktiež primeraná. Okrem toho sa človek veľa dozvie aj o osobnom rozvoji. Takže seminár odporúčam aj všetkým ľuďom, ktorí sa rozhodli pracovať na sebe a na svojom osobnom rozvoji.”

Ľubomír Mendel

“P. Bernard Koprna, váš seminár bol úžasný po profesionálnej, obsahovej aj ľudskej stránke. Mal vysokú úroveň a splnil moje očakávanie. Tešim sa a ďakujem, že som ho mohla absolvovať pod vašim vedením a vrelo odporúčam každému kto sa chce stať úspešným koučom. Ďakujem veľmi pekne aj za všetky dôležité podklady a materiály, ktoré ste nám dodatočne poslal. Ste skvelý človek s dobrým srdcom.”

Ingrid Stančíková

“Na seminári Úspešný kouč sa mi veľmi páčilo. Bernarda som pred tým poznal len z online sveta. Teraz som sa naživo mohol presvedčiť, že vie o čom hovorí a bolo z neho cítiť dlhoročné skúsenosti. Tento seminár bol iný, ako ostatné. Bernard je veľmi silná osobnosť, ktorá na mňa pôsobí maximálne pozitívne. Veľa krát počas dňa sme sa nasmiali. Osobne som sa chcel naučiť lepšie koučovať a mal som pár poriadnych AHÁ momentov, ktoré si, ale nechám pre seba. Investícia do semináru sa mi vrátila ešte pred jeho začiatkom. Takže som maximálne spokojný. Odporúčam každému, kto už “kúsok” koučuje a chce sa posunúť ešte ďalej.”

Ing. Peter Čelko, Konzultant direct response marketingu

“Trochu som váhala či na seminár ísť, nakoľko som certifikovaný kouč a nedávno som absolvovala v Prahe kurz “Osobní brand kouče”. Som veľmi rada, že som sa nakoniec rozhodla. Za jeden deň som dostala NEUVERITEĽNÉ MNOŽSTO CENNÝCH INFORMÁCII. Cenných z pohľadu ich POUŽITIA V PRAXI. Celý kurz je o tom, ako dať všetko čo vieme do praxe a ako to celé zhodnotiť. Ako byť autentický a pritom ZAUJAŤ A OSLOVIŤ svoju cieľovú skupinu. Ako pracovať s klientom a AKO VŠETKO ZÚROČIŤ V PODOBE SPOKOJNÉHO KLIENTA A PRE NÁS PRÍJEMNÉHO FINANČNÉHO OHODNOTENIA. Aj napriek množstvu informácii a témam prebiehal celý deň vo veľkej pohode a čase pre akékoľvek individuálne otázky či podnety.”

Magdaléna Bacová, Kouč osobného rozvoja a zakladateľka Lilium Centra

Seminár “Úspešný kouč” bol jednoznačne skvele strávený deň so super ľuďmi. Nakoľko som mala za sebou polročný koučingový výcvik, očakávala som, že budem počuť už známe veci, len v inom podaní. Na moje prekvapenie sa tak nestalo, o Demartiniho metóde, s ktorou pracuje Bernard, som nikdy nepočula. Je veľmi zaujímavá a obohacujúca aj pre ľudí, ktorí sa nechcú koučingu venovať profesionálne, ale pracovať na osobnom rozvoji, takže seminár odporúčam naozaj každému.

Miroslava Makešová

“Zo seminára som mala vynikajúci pocit, bola som nabitá pozitívnou energiou, ktorou sršali všetci účastníci a rečník. Od seminára som sa začala na mnoho vecí pozerať úplne inak a robím to tak až dodnes a dúfam, že už navždy. Hlavne problémy v práci riešim inak a inak nad nimi rozmýšľam a potom sa mi často stáva, že sa so mnou radí aj môj nadriadený, čo je veľmi potešujúce. Vrelo Bernarda odporúčam. Skúsenosti a poznatky z jeho seminára mi výrazne zvýšili kvalitu môjho života.”

Miroslava Vyskočáni, Manažér, Slovenská sporiteľňa, a.s.

Tento seminár však nie je pre každého a preto si potrebujete prečítať nasledujúcu časť veľmi pozorne…

Tento seminár je pre vás, ak pre vás platí nasledujúce:

 1. Začínate s koučingom, ale stále máte množstvo otázok a neviete ako presne to funguje.

Ukážem vám kompletný systém, od momentu, kedy vás klient kontaktuje až do bodu, kedy mu budete mesiac čo mesiac prinášať úžasné výsledky.

Ja viem, čo funguje a poznám psychológiu za tým – a viem, že po tomto seminári vám bude všetko jasné a nič vás nezastaví.

 1. Ste kouč a chcete svoju prácu posunúť na vyššiu úroveň, aby ste tak mohli ľuďom pomáhať ešte hodnotnejšie.

Aj keď netvrdím, že viem všetko…som presvedčený, že o väčšine mojich metód, postupov a praktických cvičení, ktoré som sa naučil od tých najlepších a ktoré som si doteraz prísne strážil, ste ešte nikdy nepočuli a ich účinnosť vás doslova ohromí.

Po tomto seminári sa stanete oveľa zručnejším a kvalitnejším koučom.

 1. Chcete si „omočiť nohy“ v oblasti koučingu a dozvedieť sa o tom čo najviac.

Tento seminár bude nabitý informáciami, ktoré sa na Slovensku nikde inde nedozviete. (Viem to, pretože poznám iných koučov a poznám ich informácie.)

Preto je to ten najlepší spôsob, ako sa dozvedieť viac o koučingu a naučiť sa, ako rýchlo meniť ľudské životy.

A aj keď sa potom rozhodnete nestať sa koučom, tieto informácie vám budú hodnotne slúžiť do konca života a výrazne zmenia aj váš život.

Bernard, prečo to vlastne robíš?

Už viete, že ja sám som kouč osobného rozvoja, takže možno sa pýtate, prečo to robím?

Prečo by som si robil konkurenciu?

Po prvé, ako som už spomínal, koučing je obrovská príležitosť a tam vonku sú desaťtisíce ľudí, ktorí potrebujú a hľadajú pomoc kouča. Desaťtisíce. A nie je možné, aby som ja sám koučoval desaťtisíce klientov.

Takže nezáleží na tom, koľkých ľudí naučím ako koučovať druhých, stále tam bude viac než dostatok klientov pre každého.

Druhá vec…

Veľmi rád prinášam ľuďom výsledky a robí ma veľmi šťastným, keď vidím, ako ľudia aj vďaka mojej pomoci dosiahli úspech (a všetko, čo s ním prichádza).

Navyše je pre mňa ľahké priniesť ľuďom výsledky konkrétne v koučingu, pretože s tým každý deň pracujem a tak viem, čo funguje a čo nie.

Takže akú hodnotu má pre vás naučenie sa overených stratégií, nástrojov, metód a princípov, ktoré vám umožnia zlepšovať životy tisícov ľudí a spravia z vás okamžite vysoko plateného kouča?

Počúvajte: Ak by ste chceli získať rovnaké „know-how“ ako mám ja, trvalo by vám to roky „skúšania a zlyhávania“, trávenie hodín…dní…a MESIACOV testovaním rôznych prístupov, aby ste videli čo reálne v praxi funguje.

A to už nehovorím o tisícoch eur, ktoré som minul na rôzne kurzy (niektoré dobré, niektoré veľmi zlé) a krajiny, do ktorých som musel vycestovať, aby som tieto informácie získal.

Takže hádajte čo? Ja som už všetku ťažkú prácu spravil za vás.

Stačí, ak iba zoberiete postupy a metódy, ktoré vás naučím na tomto seminári…a môžete sa stať vysoko plateným koučom, za ktorým sa klienti doslova hrnú a ochotne preskakujú cez akékoľvek prekážky, aby sa k vám mohli dostať.

Takže vlastne vám šetrím tisíce eur, stovky hodín vášho hodnotného času, nervy, neistotu a búchanie si hlavy o stenu.

A ak si vážite váš čas, tak tento seminár má pre vás hodnotu minimálne 1000 eur.

Ale toľko platiť samozrejme nebudete. Vaša investícia do seminára „Vysoko platený kouč“, po ktorom budete vedieť zmeniť akýkoľvek ľudský život, je iba 179 eur.

Ja vám navyše dám už o chvíľu možnosť rozdeliť si túto platbu na dve jednoduché platby, na polovicu, aby bolo pre vás ešte ľahšie zúčastniť sa tohto jedinečného seminára.

To funguje tak, že prvých 90 eur uhradíte hneď teraz a zvyšných 90 eur uhradíte presne o 30 dní od vašej prvej úhrady. My vám dáme vedieť.

Túto možnosť vám dávam preto, aby bolo pre vás rozhodovanie sa o účasti na tomto seminári oveľa ľahšie.

A zamyslite sa aj nad týmto:

Pravdou je, že vám stačia iba 2-3 klienti, aby sa vám táto investícia vrátila. Alebo jeden klient, ktorý s vami zostane dlhodobo.

A ako som už spomínal…po tomto seminári bude pre vás získavanie klientov hračka. Takže vaša investícia sa vám môže vrátiť niekoľkonásobne už počas nasledujúcich týždňov a potom sa vám môže vracať znova a znova.

Ale to nie je všetko…

Špeciálny limitovaný bonus #1 (Hodnota 99 eur)

Pokročilý program o produktivite pre koučov a podnikateľov „Zobuď sa produktívny“

Ak sa chcete stať vysoko plateným koučom, musíte sa stať produktívnym koučom. Bodka.

Našťastie som to pochopil už keď som s koučovaním začínal a preto som si najprv pre seba vytvoril svoj vlastný systém produktivity.

To mi umožnilo dokončiť toho oveľa viac za menej času, nájsť si čas na všetky veci, ktoré chcem robiť a rýchlejšie sa posúvať dopredu.

Tento systém som potom roky vylepšoval a na podnet mojich klientov som z neho vytvoril program „Zobuď sa produktívny“.

Zobuď sa produktívny je niečo OVEĽA VIAC ako tradičné programy o „manažovaní času“, pretože sa sústredí na pomáhanie vám identifikovať najdôležitejšie aktivity vo vašom živote, zbaviť sa blokov, ktoré vám ich bránia robiť a potom ich premeniť na SAMOZREJMÉ veci, ktoré robíte KAŽDÝ JEDEN DEŇ PRIRODZENE.

Je to 30-dňový program, ktorý obsahuje 18 video tréningov plus sadu mocných cvičení, ktoré vám pomôžu dosiahnuť všetky vaše osobné ciele týkajúce sa produktivity.

K tomu dostanete tiež audioverziu celého kurzu na počúvanie pri športovaní, v aute alebo ako relax.

Tu sú iba niektoré veci, ktoré sa dozviete:

 • 50/50/25 riešenie. Nový spôsob, ako si naplánovať vašu prácu a ako mať sústredenosť, ktorá vás NÚTI dokončiť toho dvojnásobne viac.
 • Váš rituál osobného úspechu: Tu zistíte ako si naplánovať ideálny spôsob, ako začať váš deň…potom to naozaj dostať do vášho systému a spraviť z toho zvyk, takže vás ani nenapadne NEROBIŤ to!
 • Ako využiť psychologické „páky“, aby ste sa nahovorili do efektívnejšej práce a to počas dlhších časových úsekov.
 • Prečo „nútenie“ sa do nejakej aktivity NIKDY nefunguje – a čo robiť namiesto toho.
 • 10 princípov produktivity – a ako ich začínajúc TOUTO CHVÍĽOU použiť na vybudovanie základov pre všetky vaše úspechy v budúcnosti
 • Tajomstvo zosúladenia vašich najvyšších hodnôt – kde sa skrýva váš génius a ako ho napojiť na vaše priority – a ako to využiť, aby ste raketovo zväčšili váš osobný a finančný úspech.
 • Tajomstvo zosúladenia vašej Vnútornej hry a Vonkajšej hry produktivity, aby tak pracovali SPOLOČNE a znásobili svoju silu.
 • Ako ochrániť váš pracovný priestor pred akýmikoľvek rozptýleniami.
 • Ako identifikovať a odstrániť stres z vášho fyzického, emočného a mentálneho života – aby ste tak mohli podávať doma a v práci MAXIMÁLNY výkon ako vrcholový ATLÉT
 • Jednoduché „zlepšenie“ vo vašom fyzickom prostredí, ktoré maximalizuje vašu kreativitu a produktivitu (a dá vám viac INŠPIRÁCIE, ako kedykoľvek predtým.)
 • Ako identifikovať rytmus vášho telaako zladiť vašu PRÁCU s prirodzenými cyklami ENERGIE vo vašom tele, aby ste sa tak už nikdy počas práce necítili unavene alebo otupene.
 • A ešte OVEĽA viac…

Tento program sa v súčasnosti predáva za 99 eur, ale každý účastník tohto seminára ho dostanete úplne ZADARMO.

Vaša produktivita je dôležitá časť vášho úspechu a preto som sa rozhodol pridať vám ku semináru tento program.

Špeciálny limitovaný bonus #2 (Nevyčísliteľná hodnota)

Privátna Facebook skupina

Po tomto seminári to samozrejme nekončí.

Naučím vás síce všetko, čo potrebujete vedieť, no vždy sa môže vyskytnúť situácia, v ktorej budete potrebovať poradiť alebo si jednoducho budete chcieť spoločne vymeniť skúsenosti a spýtať sa ma nejakú otázku.

A to je dôvod, prečo som sa rozhodol pridať vám ešte jeden extra bonus a tým je ročný vstup do mojej privátnej Facebook skupiny.

V tejto skupine nájdete podobne zmýšľajúcich ľudí, debatujeme tam o rôznych témach a môžete sa ma spýtať akúkoľvek otázku ohľadom koučingu alebo osobného rozvoja. Som tam každý deň a je to veľmi interaktívne.

Je to také „tajné spoločenstvo“… a táto skupina nie je prístupná verejnosti.

Môžete sa sem dostať iba ako môj klient alebo na pozvanie. A ja vás sem pozývam.

Hodnota takejto skupiny je naozaj nevyčísliteľná, no vy do nej získate ročný prístup úplne zadarmo…aby sme tak mohli pokračovať v našej spolupráci aj v nasledujúcich mesiacoch a aby ste pri sebe vždy mali človeka, ktorý vám poradí.

Ak ešte stále váhate, či je tento seminár pre vás, ste chránený mojou 100% železnou zárukou.

Nikdy neponúkam nič bez záruky a neporuším to ani tentoraz.

Chcem, aby ste seminár „Vysoko platený kouč“ navštívili.

Naučte sa tu čo najviac, zoberte si všetky moje metódy, stratégie, postupy a cvičenia. Získajte čo najviac z môjho „know-how“. „Vyžmýkajte“ zo mňa všetky informácie.

Ak si na konci tohto seminára myslíte, že nebol hodnotný, že ste sa nič nové nedozvedeli a že to pre vás bola doslova strata času, žiadny problém, stačí povedať a ja vám na mieste vrátim všetky vaše peniaze. Do posledného centu.

A nemusíte mi dávať žiadny dôvod. Jednoducho si vypýtajte peniaze naspäť.

Túto záruku vám dávam, pretože chcem byť férový a verím v hodnotu tohto seminára.

Pre vás to znamená, že nie je možné, aby ste spravili chybu alebo neboli spokojný.

Ak budete nespokojný, vrátim vám vaše peniaze späť a dokonca vám nechám aj manuál a všetky bonusy ako náhradu za váš hodnotný čas.

Nie je v tom žiadny háčik a je to tak jednoduché.

Tu je to, čo treba spraviť ďalej

Seminár “Vysoko platený kouč” sa koná 5.10. 2019 v sobotu, v Piešťanoch a voľných je iba 20 miest.

Akonáhle sa naplní 20 miest, vaša príležitosť je preč a vy uvidíte zo seminára možno tak fotky na Facebooku.

A to je dôvod, prečo potrebujete konať čo najrýchlejšie, aby sa vám ušlo vaše miesto.

Všetko, čo stačí spraviť, aby ste dostali vašu vstupenku na tento seminár hneď teraz, je vybrať si spôsob úhrady, ktorý vám vyhovuje viac. Na výber máte dve možnosti.

Vyberte si spôsob platby – kliknutím na tlačidlá nižšie, na druhej strane vyplňte vaše údaje a akonáhle vyplníte vaše údaje, dostanete od nás okamžite konfirmačný email aj spolu s ďalšími organizačnými informáciami (presné miesto,  harmonogram, dress code).

Potom už iba stačí, aby ste sa na seminár dostavili a ideme na to.

Ale pamätajte si, že voľných je iba 20 miest a čas beží!

Kliknite na tlačidlo nižšie a získajte vašu vstupenku teraz:

Vidíme sa na seminári,


Bernard Koprna

P.S. Ak máte nejaké otázky, na ktoré som na tejto stránke nezodpovedal, prosím napíšte nám na email: info@bernardkoprna.sk alebo nás kontaktujte na čísle 0948 517 980.

P.P.S. Viem, že ste ešte stále možno skeptický a pýtate sa, či je tento seminár naozaj pre vás.

Takže dovoľte mi spýtať sa vás…

Chcete zlepšovať desiatky, stovky…možno tisíce ľudských životov a na vlastné oči vidieť, ako dosahujú úžasné výsledky, práve vďaka tomu, že ste im VY pomohli?

Chcete robiť prácu, ktorá vás napĺňa, prácu, ktorá pre vás ani nie je „prácou“, ale skôr radosťou a zároveň robiť na tomto svete niečo zmysluplné…niečo, čo spraví skutočný rozdiel?

Chcete sa naučiť ako meniť ľudské životy rýchlo a efektívne a ako z ľudí dostať ich skutočný potenciál?

Ak vás inšpiruje predstava, že úspešne tieto veci robíte, tak seminár „Vysoko platený kouč“ je presne pre vás.

P.P.P.S. Väčšina ľudí dovolí „sebapochybnostiam“, aby sa postavili medzi nich a všetkým, čo si zaslúžia. Nedovoľte tomu malému hlasu vo vašej hlave, aby vám diktoval, čo môžete dokázať a čo nie.

Vy máte silu stať sa kýmkoľvek, kým si poviete, že sa stanete. A na tomto seminári vám dám všetko, čo k tomu potrebujete. Voľných je iba 20 miest, takže konajte teraz a získajte vašu vstupenku kliknutím na tlačidlo vyššie.