Seminár PRIŤAHOVANIE BOHATSTVA 

26.10. v Piešťanoch

Bez tohto…akýkoľvek praktický marketingový trik, taktika a technika, ktorú objavíte dokonca aj odo mňa budú nepoužiteľné!

Milý priateľ,

To, čo mám na odhalenie v tomto liste môže spôsobiť, že sa budete cítiť trošku nepohodlne. Dokonca môžete byť rovno až URAZENÝ, ale pokračujte v čítaní.

Ale to je OK. Toto pravdepodobne nebude najpríjemnejší list, aký ste kedy čítali, ale je KRITICKÉ, aby ste to spravili a to z jedného jednoduchého dôvodu:

Tento list by mohol odhaliť vážne CHYBY vo vašom biznise a myslení, ktoré potrebujú opraviť…

Práve teraz pravdepodobne existujú „mentálne bloky“ o peniazoch a akumulovaní bohatstva, ktoré by vás mohli sabotovať…práve v tomto momente.

Mohli by zahŕňať myslenie, strachy a emócie, ktoré vás blokujú od pritiahnutia viac bohatstva do vášho života.

Viete, 20% biznis úspechu je skutočne taktického…ale 80% je psychologického. Je to všetko o kvalite vaše psychológie – o čom väčšinu času rozmýšľate, čo SKUTOČNE riadi váš úspech.

Som veľkým fanúšikom golfu (hráč tiež). Myslíte si, že chlapi ako Tiger Woods a Dustin Johnson idú na golfový turnaj mysliac si, „Dnes budem hrať skutočne hrozne?“

Jasne, že nie. Do každého turnaju idú bez akýchkoľvek pochybností vo svojej mysli, že vyhrajú. Majú správne správanie a mindset, ktorí zaisťuje ich pokračujúci úspech.

Samozrejme, môžu mať zručnosti a talent odpáliť loptičku. Ale ak by bol ich mindset v kanály…NIKDY by sa nestali elitnými golfistami, akými sú.

Počúvajte: Ak máte dopredu existujúce strachy a presvedčenia o priťahovaní bohatstva…je to ako navždy spomaľovať vašu podnikateľskú kariéru. Čo sa týka vášho biznisu, vždy budete bežať do kopca.

Najhoršou časťou je, že si budete stále myslieť, že je to nejaký marketingový trik alebo taktika, ktorá vás brzdí. Nejaký nový spôsob, ako získať viac záujemcov pre váš biznis alebo predať niečo navyše vašim zákazníkom. Alebo snáď nový tip, ktorý by vám umožnil uzavrieť viac potenciálnych zákazníkov.

Tu je pravda: Ak do svojho života nedostanete správania a mindset prospešný pre priťahovanie viac bohatstva, čo sa týka toho, čo budete schopný do svojho života pritiahnuť, vždy budete vážne HANDICAPOVANÝ.

Keď budete pokračovať v čítaní každého jedného slova tohto odkazu, budete súhlasiť, že toto je iný tip informácií, ktoré si z vašej strany zaslúžia pokračujúce rozmýšľanie.

Tiež budete súhlasiť…ŽE

IGNOROVANIE tohto odkazu by mohlo spôsobiť neústale točenie sa v blúdnom kruhu vo vašom biznise…a živote.

Tu sú dobré správy: akonáhle „pochopíte“ psychológiu a mindset priťahovania bohatstva, váš stres, boj, úzkosť, frustrácia a neistota sa navždy skončí.

Budete schopný doslova zmaterializovať peniaze zo vzduchu…a príde k vám veľké množstvo príležitostí.

Príliv peňazí by mohol byť OBROVSKÝ. Zažijete OBROVSKÝ vzostup v tom, ako ste schopný ovplyvniť ostatných.

Prečo? Pretože ten s najväčšou istotou a sebavedomím vždy ovplyvní ostatných v AKEJKOĽVEK predajnej situácií. Tiež zažijete akcelerované dosiahnutie cieľov. Všetky tie veci, ktoré ste „odkladali“ a na ktorých ste prokrastinovali sa okamžite dokončia.

A to, pretože tieto informácie vám dajú správne myslenie a emócie, ktoré sú KRITICKÉ, keď sa chce človek stať ostrieľaným podnikateľom.

Počúvajte: My sme tam vonku vystavený VEĽA veciam.  24 hodín správ, ktoré sú väčšinou negatívne. Negatívni príbuzní. Negatívni kamaráti. Všade existuje negativita, ktorá by mohla doslova PRIOTRAVOVAŤ váš mindset – čo by mohlo sabotovať vaše budúce priťahovanie bohatstva.

No keď ste vyzbrojený so správnymi nástrojmi a stratégiami a ste nútený konfrontovať záležitosti, o ktorých normálne nikdy nerozmýšľate…výsledkom je OBROVSKÁ zmena hry pre vás, vašu rodinu a vaše poslanie.

Najlepšia časť: Skončíte s odlišným porozumením toho, čo všetko znamená byť „podnikavým“. Väčšinou to zahŕňa uniknutie z pasce „pracovania za eurá“ a smeruje to k „Akumulovaniu príjmu“, čo robí zo získavania peňazí hračku.

Predtým ako sa do toho pustím, dovoľte mi povedať o tom:

Prečo by ste mali toto počuť odo mňa…chlapíka s náročnou osobnosťou a ktorého veľa ľudí považuje za neprispôsobivého?

Na rovinu…pretože mám veľa vecí, ktoré by ste radi mali vy.

Viete, čo sa týka priťahovania veľa a veľa a veľa peňazí, za mojich podmienok, bez kompromisov, som expert svetovej triedy.

Nikdy som neišiel na vysokú školu. Život som začal bez čo i len šestáka z dedičstva alebo rodinných finančných prostriedkov. A ak si tak vyberiem, nepotrebujem pracovať pre peniaze ani jediný ďalší deň.

Toto je pozícia ohromnej nezávislosti. Ja to volám „príjem podľa priania“ pozícia. Umožňuje mi pracovať kedy chcem…s kým chcem…bez kohokoľvek povolenia.

Pracujem iba na projektoch, ktoré ma skutočne zaujímajú…a iba ak sú zosúladené s mojimi preferenciami životného štýlu.

Viete, nedávno som odišiel od takmer stotisíc eurového príjmu z jedného zdroja. Trikrát som radikálne pozmenil svoj biznis, aby som tak lepšie vyhovel svojim osobným preferenciám.

Teraz môžeme sa výrazne odlišovať v konkrétnostiach našich finančných cieľov, v našich „dosť je dosť“ číslach, našich ambíciách, našich preferenciách životného štýlu, ale myslím si, že budete súhlasiť, že:

CHCETE celkovú pozíciu, ktorú som pre seba vytvoril: Absolútnu nezávislosť a „príjem na želanie“ pozíciu, ktorú si v súčasnosti užívam vďaka tomu, že som už 9+ rokov v tomto biznise.

Väčšina z toho prichádza z naučenia sa vedy presviedčania ľudí, aby si kúpili to, čo im ponúkam. Ale OBROVSKÁ časť prichádza z matrixu myšlienok, presvedčení, filozofie a správania, ktoré robia naháňanie sa za peniazmi zbytočné…

…a namiesto toho ich to magneticky priťahuje.

Z väčšej časti som toto udržoval ako tajomstvo. Ako rybár, ktorý nikdy neprezradí svoje obľúbené miesto na chytanie rýb, NIKDY som tieto informácie neprezradil v akčnom formáte, ktorým sa dokáže riadiť dokonca aj „bežný chlapík alebo dáma“.

A strávil som pomerne MÁLO času diskutovaním o tom v mojich iných produktoch, na mojich seminároch, či dokonca v mojich podcastoch.

Vďaka mojej zručnosti predávať cez písané slovo, je po mne obrovský dopyt od ľudí, ktorí sú oveľa bohatší, inak úspešnejší a šikovnejší ako ja.

Spolupracoval som úzko a vo veľa prípadoch opakovane s viac ako 400 podnikateľmi a k poslednému roku som kolektívne vyprodukoval 1 milión eur hodnoty príjmov vďaka propagáciám, ku ktorým som priložil ruku.

Inými slovami, strávil som 9 rokov obklopený, pracujúc s a tráviac čas s ľuďmi, ktorí priťahujú a vytvárajú bohatstvo. A predsavzal som si byť všímavý.

Vďaka kombinácií pozorovania a mojich vlastných skúseností a intenzívneho štúdia som prišiel na kľúčové základné presvedčenia, ktoré človek MUSÍ držať, aby jednoducho pritiahol tak veľa bohatstva, ako je možné…

…Nie „možno“…nie „asi“…

MUSÍ.

A po prvýkrát vôbec som sa rozhodol usporiadať jednodňový seminár, kde účastníkom KONEČNE odhalím tieto tajomstvá priťahovania bohatstva v od-A-po-Z formáte.

Seminár Priťahovanie bohatstva 

Priťahovanie bohatstva je absolútnym sumárom všetkých mojich pozorovaní, počúvaní, štúdií, skúseností a využívania „know-how priťahovania bohatstva“ do dnešného dňa.

To, čo sľubujem, je veľmi odlišný druh informácií, ktoré budete nakoniec súhlasiť, že sú veľmi dôležité a hodné množstva pokračujúceho rozmýšľania na vašej strane.

Ovplyvní vás to na emočnom…nielen na fyzickom leveli. To pretože objavíte filozofiu, koncepty, princípy, myslenie a emócie zapletené do peňazí, BOHATSTVA a úspechu.

Bez konfrontovania týchto vecí je väčšina praktických strategických rád zbytočná.

Taktiež objavíte praktické, strategické veci, ktoré treba robiť, ktoré odhalia zraniteľné slabiny, choroby, ktoré garantujú, že NIKDY nedosiahnete životný štýl a pokoj v mysli, ktorý by ste radi dosiahli.

Všetko toto objavíte za jeden deň, počas 10 hodín, zavretý so mnou v jednej miestnosti a pracujúc na objavovaní vecí, ktoré umožňujú priťahovanie bohatstva.

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO TERAZ! UŽ 26.10.!

Tu je iba NIEČO z toho, čo objavíte na seminári Priťahovanie bohatstva:

 • 12 mentálnych a emočných pozícií, ktoré umožnia a oprávnia vašu podvedomú myseľ najpripravenejšie priťahovať bohatstvo (toto vás v škole nenaučia…a je viac než pravdepodobné, že ste to nedostali od svojich rodičov).
 • Ako sa oslobodiť od emócie, ktorá, viac než akákoľvek iná prekážka, stojí pevne v ceste priťahovaniu bohatstva – toto vás brzdí viac než viete.
 • Falošná predstava „prerozdelenia bohatstva“ vysvetlená Andrew Carnegiem (nevenujte pozornosť tomu čo o tomto hovoria tí sociálni politici v televízií).
 • Prečo musíte oddeliť peniaze od morálnosti a porozumenie prečo je tak veľa dobrých, decentných, tvrdo pracujúcich ľudí chudobných – ak si nedáte pozor, toto by vás mohlo brzdiť naveky.
 • Prečo vám všetci tí guru-ovia „pozitívneho myslenia“ a „pozitívnych očakávaní“ KLAMÚ – isto, myslenie pozitívne je dôležité, ale váš bankový účet to peniazmi nenaplní.
 • Tajomstvo 2-krokovej rovnice učené Fosterom Hibbardom, ktoré pre vás automaticky vytvorí vedomie mocnej prosperity (toto napraví vaše myslenie rýchlejšie, než ste si mysleli, že je vôbec možné).
 • Ako zefektívniť vaše pracovné prostredie, aby podporovalo priťahovanie bohatstva…väčšina ľudí má nevýrazné pracovné prostredie, ktoré nerobí nič okrem potláčania akumulovania bohatstva.
 • 11 typov „zabijakov bohatstva“, od ktorých musíte zostať preč, ak máte mať AKÚKOĽVEK nádej na úspech ako podnikateľ (títo ľudia z vás vysajú života bez toho, aby ste si to uvedomili).
 • Porozumenie tajomstva, ktoré spôsobuje, že sa peniaze hýbu…a nie, nemá to NIČ spoločné so zručnosťou alebo talentom (tam vonku existuje veľa talentovaných ľudí, ktorí sú chudobní).
 • 10 dôvodov, prečo jedna osoba predá peniaze do rúk druhej – tieto JEDNODUCHÉ, no kritické základy by vám mohli umožniť dostať naspäť peniaze, ktoré investujete do tohto seminára…a VIAC.
 • 4 typy podnikateľských aktivít, ktoré MUSÍTE zabudovať do vášho biznisu, aby podporovali priťahovanie bohatstva (koľko z nich je vo VAŠOM biznise?)
 • Veľké tajomstvo akcelerácie: ako zrýchliť dosiahnutie AKÉHOĽVEK cieľa alebo priťahovania bohatstva – toto je ako vyjsť na superdiaľnicu dosahovania, zatiaľ čo všetci ostatní žijú „uspokojivý“ život.
 • Tajomstvo doslova PREROZPRÁVANIA bohatstva do vášho života…presne tak…podnikatelia môžu jednoducho pritiahnuť obrovské množstvá peňazí, ak majú odlišný jazyk, než ktokoľvek iný.
 • Moje najviac zjednodušené dvoj-krokové vysvetlenie pre priťahovanie bohatstva…ak založíte všetko, čo robíte na týchto dvoch veciach, vaše šance raketového vystrelenia vašich ziskov vyletia cez strechu.
 • 16 praktických stratégií pre priťahovanie bohatstva do vášho života, ktoré pravdepodobne práve teraz nevyužívate (iba jedna z týchto by pre vás mohla byť OBROVSKÁ).
 • Najdôležitejší, no zriedka kedy spomínaný rozdiel medzi bohatými ľuďmi a chudobnými ľuďmi…MUSÍTE upraviť všetky vaše biznis procesy, aby ste boli na správnej strane tohto rozdielu.
 • Prečo potrebujete uniknúť pasci „pracovania za eurá“ a nahradiť ju s oveľa lukratívnejším modelom pre získavanie bohatstva (deň má iba určitý počet hodín).
 • #1 matematické rozhodnutie, ktoré MUSÍ spraviť každý podnikateľ…a ako môžete doslova odpáliť váš biznis s týmto jednoduchých vzorcom (toto je taaaak dôležité.).
 • A oveľa, OVEĽA viac.

Ak nezvládnete tieto stratégie priťahovania bohatstva…mohli by ste neustále jazdiť so zatiahnutou ručnou brzdou.

Počúvajte…je to ako golfista, ktorý chce zahrať jamku priamym úderom na green…a jeho tréner chce hrať najprv na výhodnejšiu pozíciu pred greenom a odkiaľ hrať na jamku.

S odlišnými filozofiami koučingu, ako efektívny si myslíte, že bude tento golfista?

Nie veľmi.

Ale toto je ROVNAKÁ pozícia, v ktorej ste pravdepodobne teraz vy. Čo sa budovania bohatstva týka, vaše podvedomie je v konflikte s vašim vedomím. Ak si robíte plány, určujete ciele a rozdávate inštrukcie s vašim podvedomím, ktoré je vo vážnom nesúlade, nebudete efektívny.

Tam vonku existujú TONY kníh, ktoré vychvaľujú dôležitosť seba obrazu…ale veľmi málo z nich spraví spojenie medzi týmto a akumulovaním bohatstva.

Keď poskytujem svojim klientom „marketingový plán hry“ a MOCNÉ nástroje…a v ich hlave existujú „veci“ o akumulovaní bohatstva, ktoré im budú brániť mať prospech z týchto nástrojov…je to ako golfista neschopný hrať herný plán svojho kouča.

To je jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodol usporiadať tento seminár.

Existuje tu obrovský potenciál zdvihnúť niekoho príjem a finančný úspech iba zmenou jeho myslenia o bohatstve. Väčšina mojich vecí si vyžaduje, aby ľudia ROBILI veci…ako poslať uvítací balíček alebo predajný text…

Ale s tým, čo objavíte, keď budete konať a prídete na seminár Priťahovanie bohatstva,

Nemusíte vlastne upraviť nič okrem spôsobu, akým rozmýšľate o peniaze a uvidíte priamy dopad.

Toto je tak blízko ku autentickým čarom ako sa len dá byť. Baví ma, keď k tomuto môžem ľudí prebúdzať…sledovať ako materializujú peniaze z čistého vzduchu bez akýchkoľvek nových marketingových „stratégií“ alebo „taktík“…

To je dôvod, prečo potrebujete konať dnes a prihlásiť sa na seminár Priťahovanie bohatstva. Každý deň, ktorý prejde, v ktorom nepotrebne jazdíte s jednou nohou na plyne a druhou na brzde iba predĺži boj cez ktorý práve teraz prechádzate.

Prečo vôbec čakať akúkoľvek dĺžku času navyše, aby ste objavili príležitosti, ktoré spravia prenasledovanie vašich cieľov ľahšie a menej stresujúce? Kde vlastne nahradíte „prenasledovanie“ s „priťahovaním“?

Earl Nightingale pozoroval, že veľa ľudí zdá sa narazia na obdobie vo svojom živote, kedy dosiahnu a získajú viac za jeden rok, než za predchádzajúce desaťročie. Posunú sa do hyper módu priťahovania bohatstva.

Prečo je to tak? Pretože sa prestanú ošívať a rozhodnú sa, že sa zosynchronizujú so svojimi presvedčeniami, čo je vyžadované a nevyhnutné pre priťahovanie bohatstva.

Je SKUTOČNE zábavou dostať sa do tejto „zóny“…kde peniaze prúdia…čo prúdia, je ich ZÁPLAVA. Ako raz povedal Maxwell Malzt…čo bolo raz náročné sa stane smiešne jednoduché.

Väčšina ľudí toto nespraví…až neskoršie v ich živote…keď majú 60 alebo 70 rokov. Ale ja vám dávam šancu „preprogramovať“ sa vďaka semináru Priťahovanie bohatstva. A nikdy nie je príliš neskoro – napadol ma Colonial Sanders (zakladateľ KFC) – ktorý sa dostal do tempa vo svojej 70-tke.

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO TERAZ!

Takže akú hodnotu má pre vás odstránenie ROKOV falošných presvedčení, postojov a osobného správania, ktoré by mohlo sabotovať vášho úspech?

Na rovinu, mal by som žiadať 10 000 eur. Ale z praktického hľadiska viem, že iba malý počet ľudí príde na seminár pri tejto cene. Ale tieto materiály sú TAK mocné…TAK hru meniace, že to MUSÍM ponúknuť za nižšiu cenu.

Keď budete konať hneď teraz, budete schopný získať vašu vstupenku na seminár Priťahovanie bohatstva za IBA 197 eur.

Počúvajte: Informácie, ktoré dostanete na tomto seminári Priťahovanie bohatstva vám umožnia znásobiť túto investíciu znova a znova…bez akýchkoľvek nových marketingových „tipov“ alebo taktík.

Ja som platil rovnako veľa za Tajomstvá finančného úspechu od Dr. Demartiniho a Playbook od Granta Cardoneho.

V porovnaní so všetkými okolo mňa, ktorí ledva vystačili, oba programy mi dali povolenie byť trošku „divný“, čo sa týka priťahovania bohatstva.

Pravdou je toto: Čo sa akumulovania bohatstva týka, všetci ostatní sa MÝLIA. Ak budete počúvať vášho suseda, vášho kolegu, vášho kamaráta…uistite sa, že sa pozriete na to, čo bol on/ona schopná pritiahnuť do svojho života.

Ja som dosiahol svoje bohatstvo prepracovaním, pre-učením a väčšinou pre-študovaním všetkých ostatných. No začal som chápať, že existuje aj jednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť.

To je to, čo dostanete na seminári Priťahovanie bohatstva. Ak sa vám cena zdá „príliš veľa“, spýtal by som sa vás iba dve otázky ohľadom toho, čo to presne znamená…

…a či robíte dobre alebo zle v odmietnutí tejto ponuky.

Ak si tento seminár nemôžete dovoliť, potom ho určite POTREBUJETE. Zúfalo. Urgentne.

Neexistuje nič, čo si skutočne na úspech-nastavení nemôžu dovoliť. Ak pre vás cena bude prezentovať ťažkosti, je to iba viac dôkazov, že tento seminár POTREBUJETE.

Naznačuje to, že by tam mohlo byť presvedčenie alebo postoj, ktorý vás brzdí od získania viac bohatstva vo vašom živote.

Seminár Priťahovanie bohatstva je „jednorazová udalosť“, ktorá už NIKDY nemusí byť opakovaná, ktorá zahŕňa ako odomknúť zisky, ktoré už prebývajú vo vás.

Navyše budem extra štedrý a dám vám na tento seminár plnú garanciu vrátenia peňazí vďaka mojej Projekt Život 100% garancií vrátenia peňazí.

Máte celý deň, aby ste všetko preštudovali, použili, čo si želáte a ak z akéhokoľvek alebo dokonca aj zo žiadneho dôvodu chcete vaše peniaze naspäť, dajte mi v priebehu alebo po seminári vedieť a svoje peniaze dostanete naspäť ihneď. BEZ žiadnych otázok.

Nepotrebujete žiadny „príbeh“. Žiadne otázky, žiadne problémy, žiadne malé písmo. Náhodou som oddaný pomáhaniu malým podnikateľom a práci so spokojnými zákazníkmi. Ak nebudete profitovať z tohto systému, radšej vám vrátim peniaze.

S Priťahovaním bohatstva DOSTANETE hodnotu a zvýšený príjem a ISTOTU. Alebo nemusíte platiť. Je to tak jasné a jednoduché.

Dovoľte mojim 9+ rokom priťahovania horných 5 ciferných súm/ročne, aby vás bezstarostne viedli k viac bohatstvu a prosperite pre vás.

Tvrdá práca a neustále naháňanie sa za ziskami je hra pre porazených. Jasne, môžete sa vám dariť veľmi dobre iba „tvrdým pracovaním“…ale keď sa zosynchronizujete s presvedčeniami potrebnými a nevyhnutnými pre priťahovanie bohatstva…mohli by ste dosiahnuť gigantické finančné zlomy takmer cez noc.

Možno ste mali rodičov, ktorí boli lakomí ohľadom peňazí. „Čo si myslíš, že sme milionári?“ je bežné odseknutie, keď sa dieťa spýta svojich rodičov, či mu môžu niečo kúpiť alebo ísť na dovolenku.

Alebo sa možno pokúšate naakumulovať bohatstvo cez svoj biznis, ale neustále bojujete…pri porovnaní s plynutím času vaša hodnota majetku stagnuje.

Dobrou správou je, že tieto tajomstvá bohatstva môžu byť skopírované a prilepené KAŽDÝM.

Ja sám som kvalifikovaný na prácu za minimálnu mzdu…no zarábam horné 5 ciferné sumy za rok už veľa rokov, vďaka schopnosti rýchlo prepnúť na hypermód priťahovania bohatstva okamžite.

Takže nepotrebujete žiadny špeciálny „talent“ alebo zručnosť, aby ste implementovali tieto tajomstvá. 

Toto sú veci, ktoré sa neučia na žiadnej škole alebo na žiadne vysokej škole…Jediný spôsob, ako ich môžete získať je, ak vás milionár osobne mentoruje a naučí vás tieto tajomstvá.

Na poslednom seminári, ktorí som robil o tejto téme bolo asi 8 milionárov, ktorí sa mohli postaviť a sami tieto veci učiť. Toto sú ľudia, ktorých hodnota majetku je v miliónoch a zarábajú značný príjem podľa svojich vlastných podmienok. A dokonca si sami kúpili aj nahrávku tohto seminára.

Prečo? Pretože títo milionári VEDIA, že existuje priame spojenie medzi myslením a správaním a ich úspechom.

Ak to „chápete“ aj vy…viete o čom hovorím. Takže rezervujte si svoje miesto na seminár Priťahovanie bohatstva hneď teraz…kým je to ešte čerstvé vo vašej mysli. Konajte však rýchlo, pretože počet miest je limitovaný na iba 20 účastníkov.

Po rezervovaní vašej vstupenky vám budú poslané ďalšie organizačné info ohľadom seminára (miesto, harmonogram, dress code) a potom už len stačí, aby ste sa dostavili na miesto a pustíme sa do toho. Neváhajte preto a rezervujte si svoje miesto teraz.

ZÍSKAJTE VSTUPENKU EŠTE DNES. UŽ 26.10. v Piešťanoch!

Odhodlaný k zvyšovaniu vášho príjmu,


Bernard Koprna

P.S. O peniazoch a úspechu existuje 14 hlavných mýtov, ktoré by mohli odstavovať vaše priťahovanie ich. Identifikovanie, ktorý z týchto 14 mýtov by vás mohol odkláňať od budúceho akumulovania bohatstva a cieľavedomé oslobodenie sa od nich by mohlo viesť k okamžitému, gigantického zlomu vo finančnom úspechu…

…a ich ignorovanie by vás mohlo navždy hendikepovať.

Nedovoľte, aby sa to stalo…konajte hneď teraz a získajte vaše miesto na seminári Priťahovanie bohatstva práve teraz…kým je to ešte čerstvé vo vašej mysli.

P.P.S. Šancou je, že slová, ktoré používate každý deň keď sa rozprávate s kamarátmi, kolegami, klientmi, zákazníkmi, pacientmi, vašim partnerom, atď., atď., by mohli podkopávať vaše pokusy o akumulovanie bohatstva bez toho, aby ste to vedeli.

Slová, ktoré používate každý deň majú OBROVSKÝ vplyv na vaše podvedomie…takže sa môžete buď nastaviť na viac bohatstva a prosperity objavením slovníka a jazyka Priťahovania bohatstva – alebo sa môžete blokovať od viac peňazí, bohatstva a úspechu. Voľba je na vás…získajte vaše miesto teraz!