Objavte princípy úspešného predaja, staňte sa uznávanou autoritou vo svojom obore a dosahujte lepšie výsledky

Bez toho, aby ste museli na zákazníka vyvíjať nátlak.

Milý priateľ,

Pravdepodobne viete, že čo sa predaja týka, existujú tu isté princípy.

Veci, ktoré keď robíte, tak máte v predaji úspech, zákazníci vám hovoria častejšie „Áno“ a tešíte sa skvelým výsledkom.

Ja osobne som sa s týmito princípmi stretol prvýkrát ako začínajúci obchodník. Stále si pamätám, ako som ich nevedomky začal využívať a môj príjem išiel z nuly na 2000 eur mesačne veľmi rýchlo a potom som na ne zabudol a môj príjem výrazne klesol.

S niektorými z nich ste sa už stretli aj vy, no zabudli ste na ne alebo ste zlyhali v ich systematickom využívaní. A o niektorých ešte neviete.

Každopádne tieto princípy existujú a ich poznanie robí z predaja a zarábania peňazí veľmi jednoduchú vec.

No ignorovanie týchto princípov robí z predaja trápenie.

Niekedy je chybou produkt, ale viac než častejšie je chybou práve to, že pri predaji chýba systematické využívanie overených princípov, ktoré by vám priniesli oveľa predpovedateľnejšie a spoľahlivejšie výsledky.

Ak tieto princípy ešte systematicky nevyužívate, nie je to vaša chyba. Nemali ste sa ich ani kde naučiť. No úžasné je, ako RÝCHLO začnú fungovať, akonáhle ich človek začne využívať.

Na vlastné oči som videl, ako jeden môj klient vo finančnom odvetví začal využívať tieto princípy a len za jeden mesiac začal vo svojej firme získavať jedno predajné ocenenie za druhým (a jeho príjem a úspešnosť začali prudko rásť)…

…a videl som tiež, ako využitím týchto princípov moja klientka z odvetvia výživy a zdravia behom 3 mesiacov začala mať lepšiu úspešnosť v predaji ako ľudia, ktorí boli vo firme oveľa dlhšie ako ona, čo prispelo k tomu, že mohla lepšie finančne zabezpečiť svoje deti a jej istota v seba začala výrazne rásť…

Mne osobne tieto princípy umožnili predávať semináre, edukačné produkty, koučing, mastermind skupiny a to tak úspešne, že iba nedávno som si bol schopný kúpiť krásny nový apartmán v Bratislave na Kolibe, s výhľadom na celú Bratislavu.

Mohol by som pokračovať s mnohými ďalšími úspešnými príbehmi a výsledok je vždy rovnaký. Pred využitím princípov, trápenie sa a nespokojnosť s výsledkami, po využití princípov, nadpriemerné výsledky a zákazníci, ktorí hovoria častejšie „Áno“.

Vy už pravdepodobne viete, že niečo takéto existuje.

Vy viete, že existujú princípy, ktoré v predaji znamenajú úspech.

Len ste ich ešte pre seba nezískali v kompletnej forme.

Skvelé na tom je, že tieto princípy nielenže zvyšujú vaše výsledky a zarábajú vám viac peňazí, ale tiež vás stavajú do pozície autority. Ľudia vás chcú viac počúvať.

Dokonca ani nezáleží na tom, aké drahé služby či produkty ponúkate. Vďaka princípom predaja sú si ochotní na ne nájsť peniaze. Aj keby si mali požičať.

A to už ani nehovorím o tom, akú istotu vám tieto princípy dokážu priniesť.

Predstavte si, akú istotu by ste mohli získať, ak by ste sa naučili, ako úspešne predávať a uzatvárať obchody. Už nikdy by ste nemuseli byť bez práce a už nikdy by ste nemuseli byť bez peňazí.

Toto je výsledkom osvojenia si princípov predaja v praxi.

Keďže za nami často prichádza mnoho ľudí a žiadajú nás, aby sme im odhalili, čo tieto princípy sú, aby sme im prezradili kombináciu 22 rokov práce a skúseností s týmito princípmi, rozhodli sme sa usporiadať jednodenný seminár, kde sa s účastníkmi o tieto princípy podelíme.

Predstavujeme vám:

Seminár PRINCÍPY PREDAJA

Princíp je niečo, čo je stále a nemenné. Ako gravitácia. Nezáleží na tom, či s tým človek súhlasí alebo nie, princíp jednoducho funguje.

V predaji existuje sada vecí, ktoré keď dodržíte, ľudia vám začnú rýchlejšie hovoriť „Áno“ a začnú vás vnímať ako autoritu a ktoré keď ignorujete, predaje idú veľmi ťažko.

My sme strávili mnoho rokov študovaním, skúšaním a zlyhávaním, aby sme spoznali, čo spôsobuje, že ľudia sú naklonení ku kúpe a s radosťou si vyberajú práve váš produkt či službu a čo spôsobuje, že sa niekedy zavrú ako ulita.

A presne o tom sa s vami podelíme na tomto seminári.

Bernard Koprna

Výkonnostný kouč, rečník, podnikateľ, investor

Jeden z top koučov na Slovensku. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad (tzv. „zvnútra-von porozumenie“) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Jaroslav Sedlák

Regionálny riaditeľ predaja, obchodník, špecialista na B2B predaj

Jaro je aktívny v obchode už 13 rokov. Má za sebou viac ako 530 000 minút jednaní s klientmi a viac ako 65 000 obchodných telefonátov.

Oblasťami pôsobností boli postupne v jeho kariére sféry stavebníctva, poisťovníctva, bankového sektoru a predovšetkým oblasť poskytovania služieb pre veľké výrobné podniky (zodpovedný za komunikáciu s riaditeľmi firiem, personálnymi manažérmi a nákupcami).

Najvýznamnejšia časť jeho doterajšej kariéry je venovaná spoločnosti ASO VENDING, ktorá je lídrom na trhu a najväčším vendingovým dodávateľom na Slovensku. V uvedenej spoločnosti je Jaro zodpovedný za stratégie pri vyjednávaní podmienok kontraktov, firemnej stratégie, vyhľadávanie a starostlivosť o zákazníkov, prípravu kampaní. V roku 2015 sa stal v spoločnosti historicky najmladším riaditeľom a dodnes pôsobí ako regionálny riaditeľ predaja.

Popri týchto aktivách je spoločne s Bernardom spoluautorom úspešného podcastu 24 Hodín na úspech, ktorý sa dostal na prvé miesto v kategórii obchod v priebehu prvých 60 dní od spustenia.

Priblížením sa späť k tradičným hodnotám v obchode a predaji sú jeho obsahy vynimočné a prinášajú poslucháčovi klasický pohľad na predaj ako rovnocenné partnerstvo medzi obchodníkom a klientom. Je zástancom rozvoja podnikania na báze férovosti, ktorá z dlhodobého hľadiska zákazníka nielen prináša, ale aj udrží.

Tu je iba NIEČO z toho, čo sa na seminári dozviete:

 • Čerstvý pohľad na predaj (kto je váš Jaro?)
 • 2 veci, ktoré určujú, či bude človek v predaji naozaj úspešný alebo nie.
 • Tajomstvo predajcov, ktorým sa dlhodobo darí veľmi dobre.
 • 3 spôsoby, ako zvýšiť náklonnosť človeka vo váš produkt, ktoré môžete začať robiť ihneď
 • Jednoduchá zmena myslenia, ktorá okamžite prehĺbi vaše vzťahy s klientmi (a ako sa oni cítia ohľadom vás)
 • Umenie skutočne dobrej ponuky
 • Čo by ste mali robiť ešte predtým, ako začnete oslovovať zákazníkov.
 • Nevyužité príležitosti, ktoré väčšina obchodníkov absolútne ignoruje a ako ich využiť.
 • Myslíte si, že musíte byť odvážny, aby ste dosiahli výkon? Zle. A na čo by ste sa mali sústrediť namiesto toho.
 • Ako prekonať nechuť z telefonovania a prečo vlastne nechuť cítime?
 • Plus množstvo cvičení vďaka ktorým si môžete priamo na seminári tieto princípy rovno vyskúšať a vidieť a CÍTIŤ tak rozdiel.
 • A ešte oveľa, OVEĽA viac.

a

a

Nezáleží na tom, aký produkt predávate. Tieto princípy fungujú univerzálne pre AKÝKOĽVEK produkt alebo službu.

Fungujú pre akýkoľvek produkt alebo službu, pretože to nie je o tom, čo predávate, ale o tom, kto kupuje.

Čo sa predaja týka, váš úspech je priamo úmerný tomu, ako dobre rozumiete vášmu zákazníkovi. Ak skutočne rozumiete tomu, prečo zákazník povie nie a prečo povie áno, váš úspech v predaji nebude mať hranice.

Všetky princípy, o ktoré sa s vami podelíme sa opierajú o psychologické fakty toho, prečo ľudia nakupujú (a prečo nie) a čo robí predaj úspešným. A čo sa psychológie nás ľudí týka, niektoré veci sú jednoducho nemenné. Preto ich nazývame princípy.

Takže tieto princípy nie sú iba niečo, čo „asi“ funguje alebo čo „niekedy“ funguje. Ony fungujú s istotou stále.

Sú to spúšťače v našej psychológii, ktoré spôsobia, že chceme povedať Áno.

Len sa zamyslite nad tým, aký dopad na váš biznis môže mať len niekoľko takýchto správne pochopených overených princípov, ktoré ešte nevyužívate, ale keď začnete, zmení to všetko.

Iba nedávno som pozval Jara ako hosťa na jeden z mojich seminárov, aby na hodinu porozprával účastníkom o niektorých z týchto princípov. Mali by ste vidieť ich tváre po tom, ako dorozprával. Všetci boli ohúrení a všetci chceli vedieť viac. A to bolo iba 60 minút.

Predstavte si, že s nami budete môcť stráviť celý jeden deň (viac ako 8 hodín) prechádzaním cez jeden tento princíp za druhým a zisťovaním, ako ho môžete využiť v každej jednej predajnej situácii, ktorú bežne zažívate.

Toto je ekvivalent zaplatenia si nás, dvoch koučov, na jeden celý deň – čo by vás normálne vyšlo tisícky eur a dovoliť nám vstúpiť do vášho biznisu a povedať vám, čo presne môžete spraviť a ako, aby sa vaše predaje začali zaručene zvyšovať.

Takže dovoľte mi spýtať sa vás…

Akú hodnotu má pre vás objavenie týchto peniaze zarábajúcich princípov predaja, ktoré odstránia akékoľvek dúfanie a s istotou začnú zvyšovať vaše predaje?

Iba jeden princíp, ktorý sa tu naučíte môže okamžite zdvojnásobiť váš príjem. Vy ich však dostanete niekoľko.

Trvalo nám dobrých spoločných 22 rokov, aby sme objavili tieto princípy pre seba a vyžadovalo si to množstvo zlyhaní, zahanbujúcich stretnutí, nevydarených pokusov a búchania si hlavu o stenu. Nehovoriac o desaťtisícoch eur, ktoré sme obaja investovali do vzdelávania, aby sme získali tieto princípy.

Vy si tým však prejsť nemusíte. Stačí ak sa prihlásite na náš seminár a my sa s vami podelíme o každý jeden z nich.

Pôvodne sme sa s Jarom rozprávali, že vstupenka na náš seminár by mala stáť určite viac ako 500 eur, pretože tieto princípy sú skutočne hodnotné, no nakoniec sme sa rozhodli, že chceme, aby investícia do tohto seminára bola dostupná pre každého.

Vaša investícia do seminára Princípy predaja, po ktorom budete vedieť, ako s istotou využiť tieto výsledkami potvrdené princípy v každej predajnej situácii je iba 197 eur.

197 eur je omrvinka v porovnaní s tým, aké výsledky a výkony vám môžu tieto princípy priniesť.

My vám navyše dáme už o chvíľu možnosť rozdeliť si túto sumu na dve menšie platby, aby bol pre vás tento seminár ešte prístupnejší. To funguje tak, že prvých 99 eur uhradíte hneď teraz a zvyšných 99 eur uhradíte presne o 30 dní od vašej prvej úhrady. My vám dáme vedieť.

A vám pravdepodobne unikne desaťnásobne väčšia suma každý mesiac v podobe neuzavretých klientov, neuskutočnených telefonátov a premárnených príležitostí, ktoré ak by boli využité, by vám priniesli tisíce, ak nie desaťtisíce eur mesačne navyše.

Nehovoriac, že vám stačí spraviť iba pár predajov navyše, aby sa vám investícia do tohto seminára vrátila a po tomto seminári bude pre vás získavanie nových predajov hračkou. (Aj keď to pre vás možno doteraz bolo skôr tvrdou drinou.)

Ale to nie je všetko:

ŠPECIÁLNY BONUS #1

Predajné CHECKLISTY

Záleží nám na tom, aby ste jednotlivé princípy vedeli čo najlepšie využiť a preto sme pre vás pripravili užitočné checklisty. Môžete sa na ne pozrieť predtým ako pôjdete na stretnutie s klientom a pripomenúť si to dôležité, na čo sa sústrediť alebo ich môžete mať pred sebou, keď niekomu voláte a uistiť sa, že pomocou nich dopadne telefonát výborne a budete mať z neho výborný pocit.

Ste chránený našou železnou GARANCIOU

Sme 100% presvedčení, že princípy predaja, o ktoré sa s vami podelíme na tomto seminári budete zbožňovať. A to je dôvod, prečo sme sa rozhodli garantovať tento seminár 100% garanciou vrátenia peňazí.

Ak prídete na seminár, no počas neho alebo po skončení zistíte, že ste z neho nedostali nič nové alebo sa vám jednoducho seminár nebude páčiť, dajte nám vedieť a my vám vrátime všetky peniaze, do posledného centu.

My chceme iba spokojných zákazníkov a ak nie ste spokojný, dostanete peniaze naspäť. Pre vás to znamená, že zúčastnením sa tohto seminára nemáte čo stratiť, môžete iba získať. Natoľko veríme, že informácie, o ktoré sa s vami podelíme, budete absolútne zbožňovať. 

Pravdou je, že predaj nemusí byť vôbec komplikovaný, ak sa len vrátime k tomu, čím naozaj je.

Ak sa len vrátime k princípom.

Počúvajte: Nie je nič horšie ako mať pred sebou potenciálneho zákazníka a trápiť sa s ním, pretože nepoznáte princípy, vďaka ktorým by ste mu jednoducho predali svoj skvelý produkt.

Niektoré z nich už poznáte a aj ste ich v istom bode využívali, no zabudli ste na ne alebo ste zlyhali v ich systematickom využívaní a niektoré z nich ešte len čakajú, kým ich objavíte.

Dovoľte nám podeliť sa s vami o ne, jeden za druhým, aby ste ich mohli začať využívať už pri najbližšom stretnutí s klientom a okamžite tak začať zvyšovať svoje predaje.

Prihláste sa ešte dnes!

Seminár sa koná 9.11. 2019 v Trenčíne a počet miest je obmedzený na iba 15.

To je dôvod, prečo sa potrebujete registrovať čo najskôr, pretože akonáhle sa naplní počet účastníkov, vaša šanca objaviť tieto overené princípy predaja je preč a zo seminára uvidíte možno tak fotky na Facebooku.

Takže ak nedostávate v predaji výsledky, ktoré viete, že by ste mohli dostávať…a chcete objaviť všetky overené princípy, ktoré zaručene spôsobia, že sa vaše výsledky začnú výrazne zlepšovať, registrujte si svoje miesto ešte dnes…

…a spoločne sa pustíme do záhad a tajov, ale aj psychológie princípov úspešného predaja. Neváhajte a rezervujte si svoje miesto teraz kliknutím na tlačidlo nižšie.

Hneď po úhrade vám budú poslané ďalšie organizačné informácie ohľadom seminára a potom už len stačí, aby ste sa v danom čase dostavili a pustíme sa do toho.

Rezervujte si svoje miesto teraz – 1x 197€
Rezervujte si svoje miesto teraz – 2x 99€

S pozdravom,

Bernard Koprna a Jaroslav Sedlák,

P.S. Princípy predaja nie sú o manipulácii. Ak hľadáte nejaké manipulačné techniky, tento seminár nie je pre vás a prosím nehláste sa. Princípy predaja sú etické princípy, ktoré nielenže zvyšujú predaje, ale vytvárajú u zákazníkov dobrú vôľu a z vás robia autoritu vo svojom obore.

P.P.S. V prípade, že ste nečítali celú stránku a rovno ste preskočili až sem, organizujeme jednodňový seminár, kde sa s vami podelíme o princípy predaja.

Využívanie týchto overených princípov predaja znamená úspech a istotu, ich nevyužívanie znamená trápenie sa a neistotu.

Využite túto jednorázovú príležitosť získať tieto princípy ako na striebornom podnose pre seba a začať ich okamžite využívať a vidieť lepšie výsledky.

Rezervujte si svoje miesto kliknutím na tlačidlo vyššie, ale buďte rozhodný (čo je jeden z princípov), pretože počet miest je obmedzený a môže sa stať, že niekto vám vaše miesto zoberie pred vami.

Harmonogram:

  9:30 – 11:00 – Blok 1: Predajný kríž a rozmýšľanie zákazníka
11:10 – 12:30 – Blok 2: Postoj rozhoduje a získaj pozornosť
12:30 – 13:30 – Obed
13:30 – 15:00 – Blok 3: Predajný dialóg a prinášanie hodnoty
15:10 – 16:30 – Blok 4: Nebyť závislý a jednoduchosť
16:40 – 18:00 – Otázky a odpovede

P.P.P.S. Ak máte nejaké otázky, zavolajte na 0948 517 980 alebo na email info@bernardkoprna.sk

a

Rezervujte si svoje miesto teraz – 1x 197€
Rezervujte si svoje miesto teraz – 2x 99€