Kouč, autor, rečník, podnikateľ.

Jeden z top koučov na Slovensku. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Autor knihy Finančná nezávislosť teraz a člen odbornej poroty Zlatej Mince za rok 2020.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. „zvnútra-von porozumenie“) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Vystresovaná, uponáhľaná, večne s túžbou nájsť šťastie tam von- toto som bola JA. Jedného dňa som dvihla telefón a zavolala na číslo, ktoré som mala od kamarátky, na číslo Bernarda Koprnu. Aj teraz, ako píšem tieto riadky, mám úsmev na perách, pretože to bolo najlepšie rozhodnutie v mojom živote. Možno si teraz poviete- okaaa, a čo teda spravil…Je to jednoduché, povedal „to si len myslíš Evka. Ty si len myslíš, že si uponáhľaná, Ty si len myslíš, že sa máš na nič, Ty si len myslíš, že si nešťastná.“  A viete čo? Mal pravdu, vždy ju má…Je to tá najzvlášnejšia a zároveň najprirodzenejšia vec, ktorú mi niekto do života dal- pokoj a radosť. Nič zásadného sa nestalo, nič zásadného sa nezmenilo, môj život mal rovnaký smer a rovnaké tempo ako pár minút predtým…to, čo sa ale zmenilo bol môj pocit z tohoto života. A za to uvedomenie vďačím celým srdcom Bernardovi.

Ing. Eva Stoklásová , Slovenská akadémia poisťovníctva
VIAC REFERENCIÍ