Project Description

Získajte na internete viac pozornosti, vyššie príjmy a odomknite svoj potenciál – už dnes!

23 spôsobov ako lepšie písať a rozprávať o sebe, svojich produktoch a službách a premeniť obyčajných cudzích ľudí na vašich fanúšikov, priateľov a klientov

Ak ste sa niekedy zamýšľali nad tým, ako si získať pozornosť klientov, ako to spraviť, aby sa o vás dozvedelo, čo najviac ľudí a ako dosiahnuť, aby vás ľudia kontaktovali a zaujímali sa o vaše služby, rozmýšľali ste nad tým, ako robiť marketing.

Môžete byť skvelý v tom, čo robíte, mať tie najlepšie produkty a najlepšie služby, ale ak o tom nikto nevie, nezíska vám to veľa klientov a nezarobí vám to veľa peňazí.

A presne o tom je marketing. Znamená to vedieť o svojich službách a produktoch rozprávať a písať natoľko pútavo a natoľko neodolateľne, že ľudia jednoducho nevedia odolať a chcú vedieť viac.

Našťastie marketing nie je niečo, čo je vyhradené iba pre vyvolených. Nemusíte sa s tým narodiť. Pomocou jednoduchých, no overených stratégií si môžete aj vy osvojiť zručnosť opisovať a rozprávať o svojich produktoch a službách (a sebe) tak, že ľudia začnú počúvať.

Len si predstavte, aké by to bolo, napísať jeden status na sociálnych sieťach a okamžite mať záujemcov, ktorí chcú o vašom biznise vedieť viac. Ako na to – to sa dozviete v našom novom online videokurze Ako správne písať texty o svojich službách.

Ale samozrejme to nie je iba o sociálnych sieťach. Vďaka tomuto kurzu zlepšíte svoju schopnosť opísať svoje služby neodolateľne aj v bežnej hovorenej reči.

Pre koho je kurz určený?

– podnikateľov

Čo sa naučíte?

Tento kurz je návod ako maximalizovať hodnotu vašich textov. Vo vnútri na naučíte:

  • Jednoduchý spôsob, ako si okamžite získať pozornosť potenciálnych klientov.
  • Ako využiť aktuálne udalosti pre svoj zisk (začnite využívať toto a o obsah vašich príspevkov máte postarané)
  • Ako prezentovať vašu službu/produkt, aby sa o ňu zákazníci sami hlásili (skončite so studenými telefonátmi)
  • Ktoré emócie v marketingu využívame a ako správne využiť každú z nich
  • Jeden marketingový nástroj, ktorý vám môže okamžite pomôcť zvýšiť vaše predaje (bez toho, aby ste museli vymýšľať čokoľvek nové)
  • Ako osloviť logickú časť zákazníkovho mozgu potrebnú pre úspešný predaj (dve slová, ktoré vám v tom pomôžu)
  • Ako sa stať pre zákazníka voľbou čísla jedna, takže si bude znova a znova vyberať práve vás.
  • A ešte oveľa viac.

Toto skutočne funguje…

Čo o mne povedali poslucháči!

“Svoje podnikanie som rozbehla už aj v on-line svete a viedla som si celkom dobre, ale chcela som dosiahnuť rýchlejšie výsledky. Sledujem pána Koprnu už dlhší čas a keď som zistila, že ponúka aj osobný konzulting, neváhala som a oslovila som ho. Už na našom prvom sedení mi ukázal, ako sa zamyslieť nad vecami, nad ktorými som sa v online podnikaní nikdy predtým nezamýšľala. Pomohol mi získať úplne iný, ešte viac ziskovejší pohľad na online biznis, uvedomiť si pravú hodnotu mojich služieb a zvýšiť ceny bez akejkoľvek negatívnej odozvy od zákazníkov, čo mi prinieslo takmer okamžite viac peňazí. Dokonca si zákazníci moje ďalšie služby sami pýtajú. Som nadšená. Spoluprácu s pánom Koprnom vrelo odporúčam.”

Slavomíra Ramsová, www.slavkaramsova.sk

Najčastejšie otázky

Ponúkaš garanciu?

Áno…všetky moje produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.

Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte mi vedieť na info@bernardkoprna.sk a ja vám vrátim peniaze. Samozrejme si nemyslím, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.

Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem k tomuto kurzu prístup?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.

Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude kurz sprístupnený. Toto je kurz, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Získajte tento kurz teraz iba za 139€

OBJEDNAŤ TERAZ