Project Description

Objavte, ako zbaviť stresu a zažívať viac ľahkosti, hravosti a schopnosti užívať si život.

Nezáleží na tom, čo sa okolo vás deje,  vďaka tejto prednáške sa naučíte ako sa zbaviť stresu!

Spoločnosť nás prinútila uveriť tomu, že stres je jednoducho niečo, čo je súčasťou života. Žijeme v modernej dobe, chodíme do práce, chceme sa venovať rodine, koníčkom…samozrejme, že cítime stres.

No čo ak by bolo možné žiť bez stresu? Čo ak by vašou jedinou úlohou bolo užívať si život naplno a popri tom žiť v modernej dobe, chodiť do práce, starať sa o rodinu a venovať sa koníčkom?

Chceli by ste to zažiť?

To je to, čo budeme spoločne objavovať v prednáške Ako sa zbaviť stresu.

Pozrieme sa na to, odkiaľ stres naozaj prichádza, prečo ho veľakrát vôbec nemusíme cítiť a aj ako sa znova napojiť na energiu života, ktorá umožňuje si život naozaj užívať.

Pripravte sa na objavovanie konceptov, ktoré vám pomôžu zachovať si chladnú hlavu, pokoj, ľahkosť a hravosť a nezáleží na tom, čo sa zdá, že sa deje okolo vás.

Pre koho je prednáška určená?

  • kohokoľvek, kto sa chce zbaviť stresu

Čo sa naučíte?

Táto prednáška je návod ako pochopiť, zmierniť a nakoniec sa zbaviť stresu s ľahkosťou a bez toho, aby ste museli čokoľvek praktizovať alebo trénovať. Vo vnútri sa naučíte:

  • Prečo stres nie je až tak veľký problém, ako sa zdá.
  • Ako vlastne stres vzniká a prečo to potrebujete vedieť.
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby ste sa okamžite zbavili zbytočného stresu.
  • Ako sa väčšinou snažíme zvládnuť stres a prečo to nie sú efektívne spôsoby.
  • Ako sa zbaviť stresu a umožniť, aby ho nahradili krajšie pocity.
  • Žitie s ľahkosťou a prečo nepotrebujeme cítiť stres, aby sme dosiahli úžasné veci a žili spokojný život.
  • Ako sa napojiť na vnútorný zdroj bezpečia a istoty a nechať sa ním viesť. (Transformujte stres na oveľa krajšie emócie).
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Skutočne to funguje…

Čo o mne povedali moji poslucháči!

“Moje okolie sa ma pýta, čo sa so mnou deje, ako som sa zmenila, čo konkrétne som spravila, že som sa takto otočila k úspechu, k vyžarovaniu energie. A moja odpoveď? “Bernard Koprna” :)”

Alena Szőkölová, , finančná sprostredkovateľka

“Vďaka Bernardovi je zo mňa pozitívny človek s novými životnými hodnotami. Mám kvalitnejší a spokojnejší život. Robím veci, ktoré ma bavia a idem si za svojimi cieľmi. Je to úžasné. Odporúčam všetkým.”

Miloš Chomjak, RegioJet

Najčastejšie otázky

Čo je to prednáška?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…

…Prednáška je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:

Spýtal som sa samého seba, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžem svojim klientom a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.

A vznikol mi zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v pracovnom či osobnom živote. Na základe týchto tém som začal tvoriť prednášky, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Trvajú 45 až 70 minút. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Prednášky sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkaš garanciu?

Áno…všetky moje produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.

Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte mi vedieť na info@bernardkoprna.sk a ja vám vrátim peniaze. Samozrejme si nemyslím, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.

Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem k prednáške prístup?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.

Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude prednáška sprístupnená. Toto je prednáška, ktorou si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Získajte túto prednášku teraz iba za 27€

OBJEDNAŤ TERAZ