Project Description

Prirodzený spôsob, ako byť v najlepšom nastavení a oslobodiť svoju energiu.

Existuje oveľa prirodzenejší spôsob, ako byť v najlepšom nastavení a oslobodiť energiu vo vás a v tomto videokurze objavíte, čo presne to je!

Zig Ziglar, populárny americký rečník a obchodník raz povedal: “Ľudia často hovoria, že motivácia nevydrží. No to ani osprchovanie sa – a preto sa odporúča robiť to každý deň.”

Ak ste si prečítali viac ako jednu knihu o osobnom rozvoji alebo sa pozriete na Facebook alebo Instagram, prevažná väčšina rád ohľadom motivácie by sa dala zhrnúť takto: Stanov si veľké ciele, ujasni si, aké autá, oblečenie a domy chceš vlastniť, na aké dovolenky chceš chodievať a akých ľudí chceš mať okolo seba a toto ťa bude motivovať.

A napriek tomu, že to funguje, uzavrie nás to do rutiny pripomínania si, prečo vlastne tak tvrdo pracujeme a udržovanie sa v motivovanom stave nám zaberá čoraz viac a viac času. A keď s tým prestaneme, aj tak to vyprchá.

No čo ak by existoval iný zdroj motivácie? Zdroj motivácie, ktorý si nevyžaduje búšenie sa do pŕs alebo neustále pripomínanie si niečoho, ale je to zdroj, ktorý je po celý čas v nás.

Z dvoch typov motivácie, ktoré poznáme – vonkajšia a vnútorná, je to práve tento vnútorný typ motivácie, ktorý si nemusíme pripomínať a ktorý je nám po celý čas k dispozícií. Vlastne tento vnútorný typ motivácie je ďaleko silnejší, prirodzenejší a dáva nám väčší zmysel ako akýkoľvek vonkajší typ motivácie, pretože vychádza z nás. Je to časť z nás.

Ako sa na tento vnútorný typ motivácie napojiť a ako svoju vnútornú motiváciu oslobodiť, aby ste tak prirodzene začali napredovať smerom, ktorým chcete – bez toho, aby ste sa do toho museli nútiť alebo presviedčať, presne to sa dozviete v našom novom videokurze Ako motivovať seba.

Pod vedením jedného z top koučov na Slovensku Bernarda Koprnu objavíte, ako cítiť svoju vnútornú motiváciu a ako sa na ňu napojiť.

Pre koho je prednáška určená?

  • kohokoľvek, kto chce cítiť viac prirodzenej vnútornej motivácie

Čo sa naučíte?

Táto prednáška je návod na pochopenie, prebudenie a maximálne využitie vašej vnútornej motivácie. Vo vnútri sa naučíte:

  • Prečo externá motivácia nefunguje a kde hľadať skutočný zdroj vašej motivácie.
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby ste sa napojili na svoju skutočnú vnútornú motiváciu.
  • Prečo sa občas zbytočne spoliehame na vonkajšie stimuly (odkiaľ to vychádza).
  • Ako sa motivovať efektívnejšie, prirodzenejšie a zmysluplnejšie a bez toho, aby ste na seba museli vyvíjať nátlak.
  • Ako dosiahnuť výsledky, ktoré chceme bez toho, aby sme museli “tlačiť na pílu” a do niečoho sa nútiť.
  • Prečo väčšina cieľov, za ktorými sa naháňate, sú falošné a ako si určiť skutočne vaše ciele.
  • Ako odomknúť prístup k našej vnútornej kreativite, efektivite a produktivite.
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Toto skutočne funguje…

Čo o mne povedali moji poslucháči!

“Vďaka Bernardovi je zo mňa pozitívny človek s novými životnými hodnotami. Mám kvalitnejší a spokojnejší život. Robím veci, ktoré ma bavia a idem si za svojimi cieľmi. Je to úžasné. Odporúčam všetkým.”

Miloš Chomjak, RegioJet

“Bernard mi priniesol do života hlavne disciplínu a pokoj. Každé jedno naše sedenie je pre mňa obohatením. Vďaka spolupráci s ním ňom som si uvedomila svoje skutočné priority a upravila aj vzťahy. Čoraz vyššie ma posúva aj v mojej kariére . Som vďačná za jeho trpezlivosť a profesionalitu. Veľké ĎAKUJEM.”

Mária Sekeráková, výživový poradca

Najčastejšie otázky

Čo je to prednáška?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…

…Prednáška je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:

Spýtal som sa samého seba, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžem svojim klientom a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.

A vznikol mi zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v pracovnom či osobnom živote. Na základe týchto tém som začal tvoriť prednášky, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Trvajú 45 až 70 minút. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Prednášky sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkaš garanciu?

Áno…všetky moje produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.

Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte mi vedieť na info@bernardkoprna.sk a ja vám vrátim peniaze. Samozrejme si nemyslím, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.

Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem k prednáške prístup?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.

Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude prednáška sprístupnená. Toto je prednáška, ktorou si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Získajte túto prednášku teraz iba za 27€

OBJEDNAŤ TERAZ