Project Description

Objavte ako dosiahnuť svoje ciele jednoduchšie, bez toho aby ste museli tlačiť na pílu alebo vyvíjať zbytočne veľa energia a úsilia.

Existuje oveľa jednoduchší spôsob, ako dosiahnuť svoje ciele a presne to sa dozviete na tejto stránke!

Keď sa pozriete na svoj život spätne, pri dosahovaní svojich cieľov ste pravdepodobne venovali zbytočne veľa času nepotrebným veciam, nechali ste sa rozptýliť vecami, ktoré mali iba málo spoločné s dosiahnutím daného cieľa a to už ani nehovorím o strese, úzkosti, nervozite a strachu, ktoré sa ukázali ako úplne nepotrebné.

Existujú dva spôsoby, ako môžeme dosahovať svoje ciele.

Prvým je cesta bojovníka, kedy všetko, čo je pred nami, je vec, s ktorou musíme bojovať, zápasiť a preraziť cez ňu – toto je spôsob, ktorým síce dosiahneme svoje ciele, ale väčšinou je to riadna drina, vôbec si neužívame proces a následne sú z toho ľudia riadne vyhorení.

Druhým je cesta mnícha, kedy dosahujeme ciele s ľahkosťou, netlačíme na pílu, keď nie je treba, nesnažíme sa márne kontrolovať veci, ktoré kontrolovať nemôžeme a ideme do toho s pokojom, zdravým rozumom a hravosťou.  Týmto spôsobom si dosahovanie cieľom dokonca skutočne užívame. Je to zábava namiesto boja.

Samozrejme spôsob, akým budete dosahovať svoje ciele si môžete vybrať.

V novej online prednáške Ako dosiahnuť svoje ciele jednoduchšie vás Bernard prevedie tým druhým spôsobom. Cestou mnícha. Ako svoje ciele dosahovať s ľahkosťou, zdravým rozumom, pokojom a celý ten proces si naozaj užívať. Zabávať sa pri tom.

Ak je to niečo, čo vám znie zaujímavo, táto online prednáška je presne pre vás.

Pre koho je prednáška určená?

  • kohokoľvek, kto chce svoje ciele dosiahnuť jednoduchšie a s väčšou ľahkosťou

Čo sa naučíte?

Táto prednáška je návod ako dosiahnuť ciele jednoduchšie. Vo vnútri sa naučíte:

  • Prečo často spadneme do pasce náročnejšieho dosahovanie cieľov a ako z nej von.
  • Ako dosahovať ciele s pokojom, ľahkosťou a hravosťou. (Bez stresu a tlačenia na pílu).
  • Na čo sa pri dosahovaní cieľov môžeme vždy spoľahnúť (a naopak, čo je veľmi nespoľahlivá vec, na ktorú sa často spoliehame).
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby ste okamžite dokázali dosahovať svoje ciele jednoduchšie.
  • Cesta bojovníka a cesta mnícha a čo to má spoločne s našim nastavením pri dosahovaní.
  • Prebúdzanie svojho potenciálu a zdravého rozumu pri dosahovaní cieľov a ako si dosahovanie cieľov skutočne užívať.
  • Ako sa napojiť na našu vnútornú energiu a hlas, ktorý nám pomáha pri dosahovaní cieľov robiť správnejšie rozhodnutia.
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Skutočne to funguje…

Čo o mne povedali moji poslucháči!

“Rozhodnutie spolupracovať s Bernardom sa veľmi rýchlo ukázalo ako to najlepšie rozhodnutie, ktoré som pred pár rokmi urobila – zmysel môjho života sa otočil o 180 stupňov, tiež v práci sa mi začalo nadmieru dariť a za 2 mesiace jeho koučingu som dosiahla vyššiu pozíciu. Pracujeme spolu dodnes.”

Daniela Múčková , finančná sprostredkovateľka

“Bernard je výnimočný v tom, že dokáže aj zložité témy podať jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom. Pomôže Vám zbaviť sa bariér, ktoré dlhodobo so sebou nosíte a pomôže Vám pozrieť sa na veci z nadhľadu. Následne zostane len na Vás, či to všetko využijete a pustíte sa do akcie.”

Jaroslav Sedlák, Regionálny riaditeľ ASO VENDING

Najčastejšie otázky

Čo je to prednáška?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…

…Prednáška je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:

Spýtal som sa samého seba, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžem svojim klientom a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.

A vznikol mi zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v pracovnom či osobnom živote. Na základe týchto tém som začal tvoriť prednášky, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Trvajú 45 až 70 minút. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Prednášky sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkaš garanciu?

Áno…všetky moje produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.

Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte mi vedieť na info@bernardkoprna.sk a ja vám vrátim peniaze. Samozrejme si nemyslím, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.

Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem k prednáške prístup?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.

Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude prednáška sprístupnená. Toto je prednáška, ktorou si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Získajte túto prednášku teraz iba za 27€

OBJEDNAŤ TERAZ