Project Description

Objavte 5 overených stratégií pre úspešné podnikanie a získajte okamžite lepšie výsledky.

Vlastne vám stačí spraviť iba jednu z týchto overených vecí a vaše výsledky začnú okamžite stúpať.

Podnikanie, ako takmer všetko v živote, je zručnosť. Dá sa to naučiť. A ako každá zručnosť, existujú tu overené stratégie – veci, ktoré keď človek robí, má skvelé výsledky a keď ich nerobí, nemá skvelé výsledky.

Hlavnou úlohou podnikateľa je teda osvojiť si čo najviac z takýchto overených stratégií, aby mohol svoje výsledky neustále zlepšovať.

V prednáške 5 overených stratégií pre úspešné podnikanie sa dozviete o piatich overených stratégiách, ktoré zaručene zlepšia vaše výsledky. Nezáleží na tom, koľko sa venujete podnikaniu alebo ako úspešný ste, týchto 5 overených stratégií vám ukáže, čo naozaj funguje a čo funguje okamžite.

Hneď po využití týchto overených stratégií budete vo vašom podnikaní vidieť lepšie výsledky…aj keď sa možno teraz trápite.

Spoločne sa pozrieme na to, ako lepšie komunikovať s klientmi, na čo si treba pri podnikaní pamätať, prečo je dôležité budovať skvelé vzťahy, ale aj na čo sa zamerať pri uspokojovaní klientov. Preskúmame časom otestované, stabilné stratégie, ktoré fungujú každý jeden krát a iba čakajú, kým ich začnete využívať.

Toto všetko a ešte oveľa viac váš čaká v tejto úplne novej prednáške pod vedením úspešného kouča a podnikateľa Bernarda Koprnu. Neváhajte a zlepšite svoje podnikateľské výsledky ešte dnes.

Pre koho je prednáška určená?

  • kohokoľvek, kto chce mať úspešné podnikanie

Čo sa naučíte?

Táto prednáška je návod ako si vytvoriť úspešné podnikanie využitým overených stratégií, ktoré fungujú. Vo vnútri sa naučíte:

  • Jedna chyba, ktorú ľudia často robia pri podnikaní a ako sa jej vyhnúť.
  • Tajomstvo komunikácie a ako ho pri podnikaní využiť naplno.
  • Dve veci, ktoré robia pri podnikaní obrovský rozdiel a ako ich získať.
  • Ako zvýšiť náklonnosť človeka, aby si kúpil váš produkt/ službu (3 spôsoby)
  • Prečo zákaznícka spokojnosť nie je dostatočná podnikateľská méta a k čomu by ste mali mieriť namiesto toho.
  • Ako si s ľuďmi budovať skutočné vzťahy.
  • Dve veci, ktoré vám pomôžu vyriešiť akýkoľvek podnikateľský problém, ktorý máte.
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Skutočne to funguje…

Čo o mne povedali moji poslucháči!

“Za posledných 12 mesiacov sa môj príjem zvýšil o 60% a uvažujem zamestnať pracovníka na plný úväzok, aby som mal viac času pre seba, na rozvoj a hľadanie nových projektov v podnikaní. Odporúčam každému, kto sa venuje osobnému rozvoju, pracuje na rozvoji podnikania alebo chce zlepšiť svoj život a zvýšiť príjem.”

Ján Jesenský, podnikateľ

“Bernard je výnimočný v tom, že dokáže aj zložité témy podať jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom. Pomôže Vám zbaviť sa bariér, ktoré dlhodobo so sebou nosíte a pomôže Vám pozrieť sa na veci z nadhľadu. Následne zostane len na Vás, či to všetko využijete a pustíte sa do akcie. ”

Jaroslav Sedlák, Regionálny riaditeľ ASO VENDING

Najčastejšie otázky

Čo je to prednáška?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…

…Prednáška je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:

Spýtal som sa samého seba, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžem svojim klientom a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.

A vznikol mi zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v pracovnom či osobnom živote. Na základe týchto tém som začal tvoriť prednášky, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Trvajú 45 až 70 minút. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Prednášky sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkaš garanciu?

Áno…všetky moje produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.

Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte mi vedieť na info@bernardkoprna.sk a ja vám vrátim peniaze. Samozrejme si nemyslím, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.

Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem k prednáške prístup?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.

Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude prednáška sprístupnená. Toto je prednáška, ktorou si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Získajte túto prednášku teraz iba za 27€

OBJEDNAŤ TERAZ