Čo ak by ste mohli žiť svoj život oslobodený?

Už 9 rokov pracujem ako osobný a biznis kouč a pomáham ľuďom z rôznych oblastí života dostať zo seba a zo svojho života viac.

Pracoval som s podnikateľmi, s vedúcimi spoločností, spisovateľmi, riaditeľmi, s ľuďmi na vrchu finančného odvetvia a s ľuďmi, ktorí zasvätili svoje životy pomáhaniu ostatným.

To, čo majú oni všetci spoločné je niečo, čo máte aj vy – spojenie s hlbšou časťou mysle, ktorá umožňuje neuveriteľnému kreatívnemu potenciálu vystúpiť do popredia a prejaviť sa vo všetkom, čo robíte.

Keď ste v spojení s touto časťou seba, ste úžasný – múdry, mocný, naplnený láskou a kreatívne zapojený do života. Máte iskru v očiach, súcit v srdci a vo vašej mysli pocit rozširujúcich sa možností.

Môj koučing je miestom, kde sa dejú zázraky. Dostanete sa zo svojej hlavy a do vášho života, zo svojej psychológie a do sveta možností…

Koučovací program

Pre ľudí, ktorí majú vo svete niečo za lubom.

Ste pripravený na úplne nový spôsob, akým byť vo svete?

Moji klienti vedú veľké tímy, dobročinné organizácie a v niektorých prípadoch celé spoločnosti . Píšu knihy, tvoria revolučné projekty a často sa stanú lídrami vo svojej oblasti. No zo všetkého najviac zdieľajú vášeň pre ľudstvo – úprimnú túžbu byť vo svete silou dobra.

Ak už robíte vo svete rozdiel a/alebo ste pripravený zvýšiť tempo, nájsť svoj hlas a mať na druhých dopad na úplne inej úrovni, kliknite nižšie a prihláste sa na úvodný koučingový rozhovor.

Mesačný program začína od 200 eur.

Prihláste sa na úvodný koučingový rozhovor

„Spúšťač génia“ sedenia

Pre každého, kto potrebuje kreatívnu iskru, láskyplné štuchnutie alebo objavovanie plné uvedomení

Na začiatku mojej kariéry bol toto jediný druh práce, ktorý som robil – sadli sme si s ľuďmi na pár hodín na obed alebo na kávu a rozprúdili sme uvedomenia, kreatívne riešenia a nové možnosti pre ich život a biznisy.

Prídete za mnou do Piešťan, strávime spoločné poobedie a odídete s čerstvými uvedomeniami, obnoveným zmyslom pre príležitosti a to najlepšie, zamilujete sa ešte hlbšie do svojho života.

Sedenia trvajú 2-3 hodiny, stoja 300 eur a dajú sa rezervovať cez odkaz nižšie.

Rezervujte si svoje „Spúšťač génia“ sedenie