final

Zobuď sa produktívny

Gratulujeme a ďakujeme

Milý nový majiteľ programu Zobuď sa produktívny,

Spravili ste fantastické rozhodnutie, keď ste si objednali program Zobuď sa produktívny a chcem sa vám v mene celého nášho tímu poďakovať.

Myslím to vážne. Viete, zdá sa, že veľa podnikateľov existuje v dnešnej dobe (a hlavne online) iba aby schmatla vaše peniaze a utekala. Ale my sme iní – my skutočne oceňujeme váš záujem o rozvíjanie sa A chceme, aby ste vedeli, že toto je začiatok nášho vzťahu – nie koniec.

Ako prejav našej vďaky sme pre vás pripravili ešte jeden NESPOMENUTÝ BONUS. Sú nim extra 4 tréningové videá v hodnote viac ako 100 eur (pre vás ZADARMO) zamerané na produktivitu… a tieto videá tvoria 5. týždeň tohto programu. Takže pripravte sa na to, že po 30dňoch nekončíme, pretože vás čaká ešte jeden týždeň nabitý skvelými praktickými informáciami.

Spravili ste prvý krok ku skončeniu s rozptýleniami, nedokončovaním vecí a márnením vášho času, aby ste namiesto toho mohli mať spoľahlivý, pre vás šitý systém, vďaka ktorému zdvojnásobite vašu produktivitu a budete sa každé ráno zobúdzať produktívny.

Už len chvíľa vás delí od toho, aby ste sa pustili na zábavnú, produktívnu a ziskovú cestu. Naučíte sa, ako si vytvoriť váš rituál osobného úspechu. Naučíte sa, ako si vytvoriť vaše vlastné železné pravidlá a ako sa vysporiadať s „časovými upírmi“. Vlastne ak aplikujete iba dve alebo tri z desiatok myšlienok, princípov a tipov v tomto programe, investícia do Zobuď sa produktívny sa vám vráti veľmi rýchlo.

A ak ste „majster aplikovania“, neexistuje nič, čo by vás zastavilo, aby ste získali 10x…20x…dokonca 100x väčšiu hodnotu, ako to, čo ste za tento program platili.

Teraz…

Je čas konať!

Už o chvíľu si budete môcť pozrieť úvodné video, v ktorom vám vysvetlím formát tohto programu a čo presne budeme robiť kedy. Ale ešte skôr ako začnete a pustíte sa do zvyšovania vašej produktivity…tu je jedna vec, ktorá je dôležitá…

VÁŠ ŽIVOT NIE JE INÝ!

Je to taký menší vtip, ktorý si s mojimi dlhoročnými klientmi často pripomíname, pretože takmer každý nový klient na začiatku našej spolupráce povie niečo ako „Ale môj život je iný“. Toto môže byť veľká prekážka…veľký blok, ktorý vám môže brániť v úspechu.

Ak chcete zdvojnásobiť vašu produktivitu, začať sa zobúdzať produktívny a dokončiť toho viac za menej času, Zobuď sa produktívny bude fungovať…nezáležiac aký život žijete a aké životné podmienky máte.

Najdôležitejšia otázka, ktorú sa môžete pýtať pri každom videotréningu je:

Ako to môžem využiť ešte dnes?

To je ten najziskovejší prístup.

Poďme sa teraz porozprávať o bonusoch…

Súčasťou programu Zobuď sa produktívny je aj niekoľko bonusov. Konkrétne dva. Prvý, neohlásený, som vám už spomenul, takže poďme sa teraz porozprávať ešte o druhom…ktorý vám môže vrátiť celú vašu investíciu do tohto programu…

Bonus #1: Neobmedzená emailová podpora. Toto vám dáva povolenie bombardovať nás otázkami, kedykoľvek máte nejaký problém alebo niečo vám nie je jasné. Keďže som si sám prešiel už 100vkami programom, viem, že niekedy jednoducho máte otázku, ktorú sa potrebujete spýtať, aby ste sa mohli správne pohnúť ďalej. Hľa…preto sme do tohto programu zahrnuli neobmedzenú emailovú podporu. Uistite sa, že tento úžasný bonus využijete.

Okej. To je zatiaľ všetko.

Začnite s orientačným videom a čoskoro sa vaša produktivita začne zdvojnásobovať. Ak máte nejaké otázky…tu je náš email info@projektzivot.org

Ešte raz ďakujeme a dajte nám vedieť o vašich úspechoch!

Bernard Koprna a tím.

Úvodné & Orientačné video

Stiahnite si audioverziu tohto tréningového videa TU (Kliknite pravým tlačítko vašej myši a zvoľte “Uložiť ako” alebo “Uložiť súbor ako”)