“Mne dal tento kurz koučingu naozaj veľmi veľa zručností. Mám síce vyštudovanú psychológiu, ale stratégie a rady, ktoré som sa naučila o rozmýšľaní klientov a prinášaní výsledkov, to sa s tým nedá ani porovnať. Mne sa najviac páčili praktické cvičenia a profesionálny prístup školiteľa. Všetko geniálne. Veľmi dobre investované peniaze.”

Veronika Kováčová , Kouč osobného rozvoja

“Na seminári som sa cítila veľmi dobre, dalo mi to veľa, hlavne to bolo podané v mojej reči, čo ma potešilo, oceňujem že sa nepreberalo nič zbytočné, bolo to len k téme a všetky informácie sú pre mňa takou základovou doskou, teraz sa teším na to ako so sebou aj tým čo som dostala od Vás začnem pracovať….nakoplo ma to 🙂 Najviac by som vyzdvihla to, že môžeme zostať v kontakte v prípade nejakej pomoci vo vývoji.” 

Adriana Ščurková

“Bernardov seminár je úplne iný, ako všetky, ktoré som doteraz absolvovala. V jeho prípade nejde o nijakú abstrakciu. Páčia sa mi ľudia, ktorí sú vecní, trefní, dokážu vyjadriť podstatu veci, poskytnú vám niečo hmatateľné a konkrétne. Bernard k takýmto ľuďom jednoznačne patrí. Ak si nie ste niečím istý, po jeho seminári budete presne vedieť čo robiť a ako. Pre mňa jednoznačne nezabudnuteľný seminár s jednoznačným záverom. Hovorí sa lepšie raz vidieť ako dvakrát počuť a ja jednoznačne odporúčam zažiť Bernarda.”

Erika Miháliková, Cvičiteľka a inštruktorka Zumby