Získajte zbierku 10-tich mojich prednášok teraz až s 90% zľavou. Poponáhľajte sa, ponuka platí iba do 19.4., do polnoci.

Tu je to, čo získavate:

Prednáška: Ako zvýšiť svoje sebavedomie

Predstavte si, že je vaše sebavedomie skutočne vysoké. Predstavte si, že si stanovíte ciele a potom prejdete ľahko cez všetky prekážky, ktoré vám stoja v ceste. Predstavte si, že si vytvárate zdravé sebavedomé vzťahy…oslobodené od pocitov neistoty a strachu.

Predstavte si, že využívate väčšie množstvo príležitostí, ktoré sú vám prezentované, pretože teraz máte dostatočné sebavedomie, aby vám neutiekli. Toto všetko a oveľa viac na vás čaká v mojej novej online prednáške Ako zvýšiť svoje sebavedomie.

Dĺžka: 46 minút

(V hodnote: 27€) 

Prednáška: Ako prekonať svoje strachy

Strachy sú jeden z hlavných dôvodov, prečo nedosiahneme svoje ciele, nespravíme tie veci, ktoré by sme chceli spraviť a nevyskúšame veci, ktoré by sme chceli skúsiť. Jednoducho sa bojíme.

No nemusí to tak byť. Ako kouč pracujem už takmer 10 rokov s rôznymi klientami a jedna vec, ktorá je zrejmá je, že akonáhle ľudia pochopia, odkiaľ ich strachy vychádzajú a čo strachy vlastne sú, prestávajú sa báť.  Začínajú si so svojimi strachmi tvoriť nový, priateľskejší vzťah. Stávajú sa nebojácnymi.

A presne tým vás prevediem v tejto novej online prednáške.

Dĺžka: 45 minút

(V hodnote 27€)

Prednáška: Ako dosiahnuť svoje ciele jednoduchšie

V prednáške objavíte:

  • Ako dosahovať ciele s pokojom, ľahkosťou a hravosťou. (Bez stresu a tlačenia na pílu).
  • Na čo sa pri dosahovaní cieľov môžeme vždy spoľahnúť (a naopak, čo je veľmi nespoľahlivá vec, na ktorú sa často spoliehame).
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby ste okamžite dokázali dosahovať svoje ciele jednoduchšie.
  • Cesta bojovníka a cesta mnícha a čo to má spoločné s našim nastavením pri dosahovaní.
  • A ešte oveľa viac.

Dĺžka: 51 minút

(V hodnote 27€)

Prednáška: Ako sa zbaviť stresu

Spoločnosť nás prinútila uveriť tomu, že stres je jednoducho niečo, čo je súčasťou života. Žijeme v modernej dobe, chodíme do práce, chceme sa venovať rodine, koníčkom…samozrejme, že cítime stres.

No čo ak by bolo možné žiť bez stresu? Čo ak by vašou jedinou úlohou bolo užívať si život naplno a popri tom žiť v modernej dobe, chodiť do práce, venovať sa rodine a koníčkom?

Chceli by ste to zažiť? To je to, čo budeme spoločne objavovať v prednáške Ako sa zbaviť stresu.

Dĺžka: 47 minút

(V hodnote 27€)

Prednáška: Ako zvýšiť svoju produktivitu

Pozrieme sa na to, čo to znamená byť skutočne produktívny, nie len iba zaneprádznený. Pozrieme sa na to, čo znamená dosahovať skutočné výsledky, nie iba toho robiť veľa. A ako tak získate nový pohľad a lepšie cítenie pre to, čo je to skutočne produktivita, zistíte, že váš pohľad na dosahovanie a získavanie výsledkov sa začína meniť.

Začnete mať lepšie cítenie pre to, ktoré úlohy sú tie najdôležitejšie, ktoré sú tie správne a začnete sa venovať primárne im. Navyše tiež objavíte schopnosť si dosahovanie úloh a aktivít skutočne užívať.  Vžiť sa do toho a robiť veci s ľahkosťou a pohodou, čo povedie k zníženiu úzkosti a stresu, ktorý občas pri dosahovaní ľudia zažívajú.

Dĺžka: 52 minút

(V hodnote 27€)

Prednáška: Ako zlepšiť svoj osobný rozvoj

Chceli by ste sa osobnostne rozvíjať, ale nejde vám to podľa vašich predstáv? Praktizujete, robíte cvičenia, čítate knihy a pozeráte videá, ale stále nevidíte tie výsledky, ktoré by ste chceli vidieť?

Čo ak by existoval spôsob, ako by ste sa mohli rozvíjať jednoduchšie a prirodzenejšie, bez toho, aby ste sa museli trápiť alebo do niečoho siliť?

V online prednáške Ako urýchliť svoj sebarozvoj spoločne objavíme 3 princípy, ktoré vám pomôžu zlepšiť váš sebarozvoj a ako tieto 3 princípy využiť, aby ste sa mohli rozvíjať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a navyše, aby to išlo prirodzene.

Dĺžka: 61 minút

(V hodnote 27€)

Prednáška: Ako motivovať seba

Dozviete sa:

  • Prečo externá motivácia nefunguje a kde hľadať skutočný zdroj vašej motivácie.
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby ste sa napojili na svoju skutočnú vnútornú motiváciu.
  • Ako dosiahnuť výsledky, ktoré chceme bez toho, aby sme museli “tlačiť na pílu” a do niečoho sa nútiť.
  • Ako odomknúť prístup k našej vnútornej kreativite, efektivite a produktivite.
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Dĺžka: 64 minút

(V hodnote 27€)

Prednáška: Ako zvládnuť kritiku

Pri kráčaní po vašej skutočnej ceste vás môže často limitovať, obmedzovať a spomaľovať jedna vec: strach z kritiky.

Možno odkladáte veci, ktoré chcete spraviť, váhate, či povedať to, čo skutočne cítite, či spraviť veci tak, ako ich naozaj cítite a toto všetko môže spôsobovať, že svoj potenciál využívate iba napoly.

Ale čo ak by ste boli voči kritike imúnny? Čo ak by ste boli nebojácny a dokázali počúvať hlas svojho srdca a nechať sa ním viesť? Ako bohatší a plnší by bol zrazu váš život?

To je to, čo spoločne objavujeme v novej online prednáške Ako zvládnuť kritiku.

Dĺžka: 45 minút

(V hodnote 27€)

Prednáška: 5 overených stratégií pre úspešné podnikanie

Podnikanie, ako takmer všetko v živote, je zručnosť. Dá sa to naučiť. A ako každá zručnosť, existujú tu overené stratégie – veci, ktoré keď človek robí, má skvelé výsledky a keď ich nerobí, nemá skvelé výsledky.

Hlavnou úlohou podnikateľa je teda osvojiť si čo najviac z takýchto overených stratégií, aby mohol svoje výsledky neustále zlepšovať.

V prednáške 5 overených stratégií pre úspešné podnikanie sa dozviete o piatich overených stratégiách, ktoré zaručene zlepšia vaše výsledky. Nezáleží na tom, koľko sa venujete podnikaniu alebo ako úspešný ste. Týchto 5 overených stratégií vám ukáže, čo naozaj funguje a čo funguje okamžite.

Dĺžka: 52 minút

(V hodnote 27€)

Prednáška: Dosahovanie vysokého výkonu

Prečo sa zdá, že niektorí ľudia dokážu byť efektívni a produktívni a iní sa stále trápia s dokončovaním a napredovaním vpred?

Čo spôsobuje, že pre niekoho je cesta za úspechom veľmi jednoduchá a iný človek vyvinie aj dvojnásobné úsilie a nie a nie dosiahnuť svoje ciele?

Na tieto otázky nájdete odpovede v mojej novej prednáške Ako prekonať prekážky, ktoré znižujú výkon.

Existuje dôvod, prečo sú niektorí ľudia maximálne výkonní a nemusia preto vyvíjať extra úsilie a existuje dôvod, prečo niektorí ľudia nevidia želané výsledky napriek tomu, že vyvíjajú všetko možné úsilie.

Dĺžka: 66 minút

(V hodnote 27€)

To však ešte stále nie je všetko. Dávam vám k tomu aj moju 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí.

Skutočne verím, že vám tieto prednášky prinesú množstvo nových informácií a že vďaka ním objavíte úžasné nové veci. A to je dôvod, prečo vám dávam aj moju 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí.

Tá funguje takto: Pozrite si a vypočujte si každú jednu z týchto prednášok. Dovoľte, aby vás v živote opäť o kus posunuli. A ak s nimi nebudete spokojný, ak vám bude vadiť tón môjho hlasu alebo farba písma v prezentáciách, z akéhokoľvek dôvodu alebo aj zo žiadneho dôvodu, napíšte mi na info@bernardkoprna.sk a ja vám vrátim všetky vaše peniaze. Bez zbytočných otázok.

Natoľko som presvedčený, že tieto prednášky budete zbožňovať.

Získajte zbierku 10-tich mojich prednášok teraz až s 90% zľavou. Zľava platí iba do 19.4., do polnoci.

Celková hodnota týchto 10-tich prednášok je 270 eur, ale ja som sa vám ich rozhodol ponúknuť počas limitovanej doby len za 27 eur, čím ušetríte až 90%.

Táto akcia však platí len do 19.04., do pondelka, do polnoci a potom je preč.

Využite preto túto ponuku ešte dnes a objednajte si zbierku 10-tich mojich prednášok teraz.

Hodnota: 270€  

IBA 27€  (ušetrite 90%)

Objednať teraz